Alex'e Sürpriz Doğum Günü

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve Balako tarafından 15 Eylül 2011 başlatılmıştır.

 1. Balako Well-Known Member


  Fenerbahçe Futbol Takımı'nın kaptanı Alex de Souza'nın 34. doğum günü Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde kutlandı.

  [​IMG]

  Süpriz Doğum Günü Video'su İçin TIKLA!

  14 Eylül 1977'de dünyaya gelen Alex de Souza için antrenmanın ardından bir doğum günü partisi düzenlendi. Yeni yaşına adım atan Alex, antrenmanı izleyen basın mensuplarının kendisini için getirdiği pastayı kesti.

  Can Bartu Tesisleri’nde yapılan sürpriz doğum gününde Alex şunları söyledi:

  Takımın en yaşlısı değilim kafa olarak Recep Niyaz’ın yaşındayım…

  İlk başta basın mensuplarına bu güzel organizasyonu yaptığınız için ve bana bu duyguları yaşattığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Aynı zamanda bütün Türk halkına özellikle de daha fazla vaktimin geçirdiğinden dolayı İstanbul halkına, bana ve aileme gösterdikleri yakın ilgiden dolayı, teşekkür ve minnet duygularını sunmak istiyorum.

  Bugün itibariyle 34. yaş günümü kutluyorum, Şu ana kadar 34’üme girdiğim için bir değişiklik bir değişiklik hissetmedim. Bakalım yarından itibaren geçtiğimiz 33 seneden farklı neler olacak hayatımda? Bunu yarın görmeye başlayacağız.

  35. yaş günümde de kısmetse burada olduğum zaman bana yiyebileceğim bir pasta getirseniz çok fazla mutlu olacağım. Çünkü bu senekini yiyemedim”

  TARAFTARIN DOGUM GÜNÜ KUTLAMASI İÇİN

  Bu açıkçası benim için çok normal bir olay değil. Hayatımda bir tek Brezilya’da gördüm buna benzer bir olay. Zico döneminde görmüştüm ama benim de başıma geleceği hiç aklıma gelmemişti.

  Taraftarlar hakkında aslında Ordu maçından sonra da bir görüşüm vardı. Fenerbahçe taraftarın hakkında konuşmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Çünkü hiç beklenmedik anlarda o kadar anlamlı hareketlerle o kadar anlamlı organizasyonlarla tepkilerini ve sevgilerini belli ediyorlar ki, her geçen gün her geçen dakika Fenerbahçe taraftarına yorum yapmak benim adıma çok zorlaşıyor. Bu yüzden kelimelerle ifade edemediğim bu duygular içinde teşekkür ediyorum.

  Alex, trırnak yeme alışkanlığı ile ilgili olarak da "Aslında bu kötü bir alışkanlık. hayattan da kaynaklanan bir şey değil tırnak yemem. Çünkü 2-3 yaşındayken hayatla ilgili hiçbir problemim yokken tırnak yemeye başlamıştım. Birçok kez bırakmaya çalıştım fakat bırakamıyorum. Bu konudaki önerilerini bekliyorum. Takımın en yaşlısı. Kendimi takımı en yaşlısı olarak hissetmiyorum. Kafa olarak en genci Recep’in kafasında hissediyorum kendimi" açıklamasında bulundu.
   


 2. ot-gu Genel Sorumlu

  Futbolu burda bırakacak heralde, fenerle özdeşleşti nerdeyse helal olsun tpx
   

Sayfayı Paylaş