Alex Ozel izinle Baskani Ziyaret Etti

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 12 Ekim 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Alex de Souza, Türk vatandaşı olmadığı için Adalet Bakanlığı’ndan alınan özel izin sayesinde Aziz Yıldırım ile açık görüş yapabildi.

  [​IMG]

  METRİS Cezaevi’nde tutuklu bulunan başkan Aziz Yıldırım’ı önceki gün ziyaret eden Fenerbahçe kaptanı Alex’in özel izinle bu görüşmeyi gerçekleştirdiği öğrenildi. Türk vatandaşı olmadığı için cezaevinde ziyarette bulunabilmesi için özel izin alması gereken Brezilyalı yıldız, Adalet Bakanlığı’ndan alınan izinle ziyareti gerçekleştirdi. Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir, kendisi de dahil hiç kimsenin başkan Aziz Yıldırım ile bugüne dek açık görüş yapamadığını belirterek, “Alex için Adalet Bakanlığı özel izin verdi. Açık görüşme bu şekilde gerçekleşti” dedi. Aziz Yıldırım ile sadece hastanede yüz yüze görüşebildiğini söyleyen Özdemir, diğer ziyaretlerinde hep camın ardından görüştüklerini belirtti.

  Yıldırım çok güçlü duruyordu
  F.BAHÇE kaptanı Alex, şike soruşturması nedeniyle takımın olumsuz şeyler yaşadığını ancak artık futbola döndüklerini söyledi. Sambacı, manken Ebru Şallı ile Puma’nın bir tanıtımına katıldı. Ziyaret ettiği Aziz Yıldırım’la ilgili de Alex, “Başkanımızın zor zamanlar geçirdiğini biliyoruz. Ama ben orada çok güçlü bir duruş gördüm” diye konuştu.
   


Sayfayı Paylaş