Alex, Bağdat Caddesi’nde Olmak isterdim

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 8 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Maçlarını bileklerinin hakkıyla kazandıklarını belirten kaptan Alex, “İmkanım olsa ben de taraftarlarla yürürdüm” diye konuştu.Basın toplantısı yaptı. Fenerbahçe Kaptanı Alex De Souza, dışarıda bir çok şeyin konuşulduğunu ama şampiyonluğu hak ederek kazandıklarını belirtti. Antrenmandan sonra basın toplantısı düzenleyen Alex, taraftarların Bağdat Caddesi’nde yürüyüş yapacağı ve kampa gelip takıma destek vereceklerinin belirtilmesi üzerine şu yorumu yaptı:

  Taraftarımız çok büyük
  “Bu kulübü çok büyük yapan faktörlerden en başında büyük taraftarı geliyor. Her zaman onlara teşekkür etmişimdir. Pazar günü buraya geldikleri zaman bize her zamanki desteklerini verecekler. İstanbul’da toplanacakları haberini ben de aldım. Eğer imkanım olsaydı, onların göstereceği tepkide, bu davada ben de onlarla birlikte Bağdat Caddesi’nde olurdum.”

  Yıkılmadık ayaktayız
  Öte yandan, idari menajer Hasan Çetinkaya ile birlikte dün sabah Topuk Yaylası’ndaki göl kenarında yürüyüş yapan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, bu sırada yanına gelen iki taraftarın “Hocam iyi haberler var mı?” sorusu üzerine, “İyiyiz, iyiyiz. Yıkılmadık, ayaktayız” dedi.

  Oynamayan, nasıl şike yapar
  Öte yandan F.Bahçeli Gönül, şike ile suçlanan Emenike’nin kendilerine karşı oynamadığını hatırlatarak, “Oynamayan adam nasıl şike yapar? Korcan’ın yediği gol konuşuluyor. Galatasaray’dayken Leo Franco da öyle bir gol yedi. Eğer gerçekten bir şey varsa, kim yaptıysa o cezasını çeksin. Biz temiziz” dedi.

  Pazar 19.07’de statta buluşacaklar
  F.BAHÇE Teknik Direktörü Aykut Kocaman, pazar günü Bağdat Caddesi’nde yapacakları yürüyüş için kendisinden destek isteyen taraftarlara olumlu yanıt verdi. Kocaman’ın, “Pazar günü şartları zorlayarak takımı İstanbul’a götürmeye çalışacağım. Akşam antrenmanını saat 19.07’de başlatıp, takım ile taraftarların bütünleşmesini sağlayacağım” dediği öğrenildi.
   


Sayfayı Paylaş