Al Yazmalım oyuncuları

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve elif tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Al yazmalım dizi oyuncuları
  al yazmalım dizisinin oyuncuları
  al yazmalım oyuncularının isimleri

  2011 Ay yapım, türü Romantik, Yapımcı: Kerem Çatay
  Yönetmen: Nisan Akman, Senaryo: Mahinur Ergun

  Al yazmalım oyuncuları
  Zeynep Eronat
  [​IMG]

  Özge Özpirinçci
  [​IMG]

  Seçkin Özdemir
  [​IMG]

  Barış Falay
  [​IMG]

  Gözde Kansu
  [​IMG]


  [​IMG]

  Al yazmalım konusu
  Asiye, sabah erken saatte her zamanki gibi yolu uzatarak bakkaldan eve dönerken, motorkros pistinde antrenman yapan bir motosikletli görür. İlyas, yakında kasabada düzenlenecek olan festival kapsamındaki yarışa hazırlanmaktadır. Bu İlyas ve Asiye’nin ilk karşılaşmasıdır. İlk görüşte birbirlerinden etkilenirler.

  Asiye görücü usulü ile evlenmek istemeyen, aşka inanan bir genç kızdır.

  İlyas’ınsa büyük umutları vardır.

  Asiye ailesi ile beraber festival alanına geldiğinde tek düşüncesi, antrenman yaparken gördüğü yakışıklı genci yarışta izleyebilmektir. Ancak havalı ve gösterişli bir kadın olan Helin’i İlyas’ın yanında görünce onu sevgilisi sanar ve kıskanır.

  Yarış başladığında Asiye, tesadüfen ordaymış gibi yapan eş adayı Metin ile tanıştırılır. Asiye kendine kurulan kumpası fark ettiğinde öfkeyle ailenin yanından kaçar. Ailesinden ve eş adayından kaçan Asiye yanlışlıkla parkura girince İlyas’ın kaza yapmasına ve yarıştan elenmesine sebep olur. Yarıştan sonra festival alanında karşılaşan İlyas ve Asiye kaza yüzünden tartışırken birbirlerine ilk görüşte aşık olduklarını itiraf edemez.

  Asiye kaçar, İlyas kovalar… Ve bir süre sonra Asiye kaçmaz olur. İlyas onu motorun terkisine bindirir. İkisi de evini terk etmiştir. Ve rüzgar onları nereye götürürse gitmeye karar verir.
   


Sayfayı Paylaş