Akrofonoloji İsminizdeki Astrolojik Enerji Şekilleri

Konusu 'Astroloji ve Burçlar' forumundadır ve CAN tarafından 18 Aralık 2016 başlatılmıştır.

 1. CAN Well-Known Member


  Akrofonoloji (İsim Analizi) Nedir?

  Akrofonoloji bir isimdeki bağımsız enerji şekillerini belirlememizi sağlamaktadır. Harfler enerjinin sembolleridir. Sizin sahip olduğunuz enerjileri tanımlar. İsminizdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembolleri ile ilgilidir.

  Eski zamanlarda isimler kişiler için umulan hayat yoluna özgü olarak verilmekteydi. Yıldızların Etkileri hakkındaki bilgiler yaşamlarında bunu bir iş olarak seçen öğrenci ve bilge kişilerce akıllı bir şekilde temsil edilmiştir. Bilge kişiler aynı etkiyi ilave bir araç olarak kavrayarak kendileri de yararlanmıştır. İşte bu sanat ve bilimin adı "Akrofoloji" olarak adlandırılmaktadır. Akrofonoloji bize bir isimdeki bağımsız enerji şekkiler ini belirlememizi sağlamaktadır. Harfler enerjinin sembolleridir. Sizin sahip olduğunuz enerjileri tanımlar.

  Akrofonolojiye göre ismimizdeki harflerin taşıdığı enerjileri ve anlamları yorumlayıp, geleceğimiz ve sağlığımızla ilgili ipuçları elde etmek mümkün.

  Her harf bir "gezegeni" temsil ediyor, o gezegenin astrolojik yorumu da akrofonolojideki anlamı oluşturuyor. Örneğin "a" harfi Mars'ı temsil ediyor. Mars gezegeni ise algılamanın, mantığın, enerjinin simgesiymiş. Ayrıca kaslar, kan, idrar ve üretim organlarının gezegeni de "Mars". Şu durumda İsminin içinde "a" harfi olan kişilerin karakter özellikleri ve karşılaşabilecekleri sağlık sorunları buna göre belirleniyor. Eğer "a" harfi ismin ya da soyadının başındaysa ya da isimde birkaç kere geçiyorsa, saydığımız özellikler daha da güçlü ortaya çıkıyormuş.

  İsmin ve soyadın içindeki harflerin tek tek taşıdığı anlamın yanı sıra bu harflerin bir araya gelerek oluşturduğu sinerji de o kişiye yönelik özgün bir değerlendirme yapılmasını sağlıyor.

  A - Mars
  R - Merkür (Aktif Merkür Karakteri)
  G, Ğ, N - Merkür (Başak Karakteri)
  K - Pluton
  B, I, İ, P, L - Venüs
  D, M, O , Ö - Ay
  H, S, Ş, Y - Satürn
  T, Z - Neptün
  C, Ç, E, X - Merkür (İkizler Karakteri)
  F, W - Güneş
  J, Q, U , Ü - Jüpiter
  V - Uranüs
   


Sayfayı Paylaş