Akrep burcunun aşk hayatı

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Akrep Burcu İnsanının Aşk Hayatı

  Pek çok Akrep , dolu dolu bir aşk yaşamak ister. Duygularını, arzularını başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırlar. Onun gözlerine bir kere yakalandığınızda bir daha ayıramazsınız. Güçlü bir etkileri vardır; bu etkiden kendinizi kolay kolay alamazsınız. İstedikleri zaman beğendikleri kişinin gönlünü kapmayı başarırlar. Akrep üyeleri seksüel açıdan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati önem taşır. Partneri ile birlikte dışarı çıkmaktan büyük zevk alırlar.

  Akrep burcu, burçlar dünyasının aşka en çok önem veren burçlarından biridir. Aslında akrep burcu erkekleri için söylenmedik kötü söz kalmamıştır. Onlar için her yerde kaçılması gereken kişiler oldukları söylenir. Oysa akrep burcu erkekleri, aşkı doruklarda yaşabileceğiniz kişilerdir. Birlikteyken size aşkını ve tutkusunu hissettiren bu erkeklerin güvenini kazanabilirseniz, hayatınızın aşkını bulduğunuzu kanıtlayacaktır.

  Akrep burcu kadınları, kendisi gibi dişli erkeklerden hoşlanır. Sakin ve duygusal balık, yengeç burçları ile anlaşmakta zorlanır. Akrep burcu şiddetli kavgalardan hoşlanır. Şiddetli kavgalardan sonra sevgilisi ile yaşayacağı cinsellik onu daha da heyecanlandırır. Akrep burcuna mensup kişilerle aşk yaşıyorsanız, kıskançlık konusunda dikkatli olmalısınız. Normalden biraz fazla kıskanç olan akrep burcu, hele de aşık olduğunda kendinizi kafeste hissetmenize neden olabilir. Bu onun güven sorunu yaşadığını da gösterir.

  Ama sevdiğine güvense bile, onu kimseyle paylaşmak istemeyeceği için sürekli kıskançlık yüzünden tartışmanız kuvvetle muhtemel. Akrep burcu, aşkı hem yaşar hem de yaşatır. Onu romantik sözler söylerken göremeyebilirsiniz belki ama, öyle bir bakar ki gözlerinizin içine, sevildiğinizi en çok hissettiğiniz andır. Bu burcun insanlarından korkmayın. Belki 5 ay sonra bitecek bir ilişki olsa bile, hayatınız boyunca unutamayacağınız tutkulu, belki biraz da sancılı bir aşk yaşamak istiyorsanız, karşı cins akrep burçları ile birlikte olabilirsiniz. Bu burca mensup kişilerin aşık olmaları için önce güvenmeleri gerektiğini de unutmayın.
   


Sayfayı Paylaş