Akrep burcu yükseleni

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 7 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Yükselen Burcunuz Akrep İse;

  Eğer Astroloji haritanızda Akrep Burcu yükseliyorsa o zaman lüzumlu gördüğünüz işlerde hemen hiç vakit kaybetmeyen ve elini çabuk tutan bir insansınız demektir. En önemli özelliklerinizden birisi de problemleri ana hatları ile değerlendirip esasa yönelmek ve konuların can alıcı noktaları ile uğraşmaktır. Sevmediğiniz bir durum ise başkalarının sizin özel işlerinize burunlarını sokmalarıdır. Ayrıca az ve kalıcı arkadaşlıkları vardır. Hoşlanmadığı insanlarla aynı ortamlarda bulunmamaya gayret gösterir.

  Yükselen burcu Akrep olan kişiler huy olarak aşırılık gösteren kişilerdir. Odaklandıkları bir tarzı veya olayı yaşamlarının merkezine haline getirebilirler. Odak noktasını da kolay kolay değiştirmezler. Güçlü iradesi olan, kırıcı ve sert kişilerdir. Eleştirisel davranışları, karşısında bulunan insanı üzebilecek derecededir. Yanlış anlaşılmak istemiyor, insanlarının onu doğru anlamasını istiyorsa, iradeli bir şekilde olumsuz davranışlarını dengelemeleri gerekir.

  Yükselen burcu Akrep olanlar doğuştan yönetici olan insanlardır. Yönetimini açık bir şekilde yapmaz, gizli bir şekilde yürütürler ve bundan da fazlaca keyif alırlar. Yükselen burcu Akrep olan kişiler fiziksel ilişkinin sembolü olarak gösterilebilir. Geleneklere bağlı değildir, sürekli değişimin peşinden koşarlar. Gözlem yeteneği çok iyidir, hiçbir şey bundan kurtulamaz. Her şeyi gözlemler ve yorumlar, işine gelmeyenlerden uzaklaşır. Yükselen burcu Akrep olan kişiler son derece hırslı insanlardır. Çoğu Akrep insanı tek başına olan insandır. Aşk konusunda gizli maceralardan hoşlanırlar.
   


Sayfayı Paylaş