Akrep burcu özellikleri kadın

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Akrep Burcu Kadını

  Akrep burcu kadını cazibeli, azimli,hırslı,akıllı ve sezgileri kuvvetli yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir mizacı vardır, alçak gönüllü ve yumuşak başlı görünmesine karşın bir o kadar da mağrur ve kibirlidir.

  Kıskançlık akrep burcu kadınının mizacında vardır. Kendisinden üstün olan ya da sahip olamadığı her şeyi kıskanabilir. Dostlukları onun için çok önemlidir. Daima çevresinde nüfuzlu dostları bulunur.Yalandan nefret eder. Yalan söylenildiğini hissettiği anda o ortamdan uzaklaşmayı tercih eder. Dürüsttür ve dürüstlüğe fazlasıyla önem verir.

  Gururlu akrep burcu kadını doğru bildiği konularda kesinlikle taviz vermez.Cesurdur ve tuttuğunu koparıncaya kadar çabalamaya devam eder. Başarısızlığı hiçbir şekilde kabul etmez. En olumsuz yönü şüpheci olmasıdır. Herkese karşı garip bir şüphecilikle yaklaşır. Kolay kolay karşı tarafa güvenmez. Her ne kadar mantığıyla hareket etse de içten içe fazlasıyla duygusaldır.

  Akrep burcu kadını yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmaz. İntikam duygusu çok gelişmiştir. Çevresindeki kötü niyetli insanlara karşı suskun kalmayı pek tercih etmez.

  Akrep burcu kadını doğal cazibesiyle karşı cinsi fazlasıyla çeker. Bir ilişkide öncelikle sevgi ve saygıya önem verir. Fazlasıyla kıskançtır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Eğer erkek saygılı aşk dolu ve arzulu bir yaklaşım içinde olursa akrep burcu kadını eşini mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Sahiplenme duygusu fazlasıyla gelişmiştir.

  Akrep burcu kadını aşkla sevdiği bir erkekle ömür boyu mutlu olabilir. İlişkisinde sorumluluk sahibidir. İlişkide genelde çocuk istemez, fakat çocuk sahibi olmuşsa sorumluluk sahibi mükemmel bir anne olacaktır.

  Nelerden hoşlanır? Akrep burcu kadını gerçekçidir ve bu nedenle gizli olan şeyleri açığa çıkarmaktan, araştırma yapmaktan hoşlanır. Kimsenin cesaret edemediklerini yapmaktan hoşlanır. Alışveriş yapmaya bayıldıklarını söylemek gerekir. Arkadaşları ile sürekli olarak sosyal aktivite de bulunmaktan hoşlanır ve güzel yerlere gitmek ister.

  Hediye seçimi: Akrep burcu kadınına hediye almak istiyorsanız klasik kesimli, iyi bir dikime sahip olan bir elbise alabilirsiniz. Renk seçiminde ise siyahı seçmek mantıklı olacaktır. Pahalı bir deri çanta ya da güzel bir şemsiye de hediye edebilirsiniz. İş hayatı yoğun olan Akrep burcu kadınına güzel bir evrak çantası da alabilirsiniz. Tam anlamıyla dişi olan Akrep burcu kadınına, baştan çıkarıcı parfümler alabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş