Akrep burcu özellikleri erkek

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Akrep Burcu Erkeği

  Akrep burcu erkeği arzulu, kararlı, duygusal ve duyarlı yapısıyla dikkat çeker. Neşeli ve hareketli gibi görünse de karamsar bir hali vardır. Hayatın zevklerine aşırı düşkündür. Özellikle yemeğe,alkollü içeceklere ve cinselliğe karşı zaafı vardır.

  Akrep burcu erkeği herkese ve her şeye karşı şüpheci tavırlar içindedir. Kimseye kolay kolay güvenmez. Maddiyata çok fazla önem verir. Çünkü maddi anlamda edinilen gücün güven verdiğini düşünür.

  Eleştirmeyi seven akrep burcu erkeği tenkit edilmekten hoşlanmaz. Açık sözlü ve güvenilirdir. Dostlarına çok önem verir.Fedakardır.

  Akrep burcu erkeğinin bakışları çok etkilidir.Bakışlarıyla karşı tarafa duygu ve düşüncelerini kolaylıkla ifade edebilir. Çevresindeki insanların kişiliklerine dair tüm detayları anlayabilir ve yorumlayabilir. Analiz yeteneği gelişmiştir.

  İkili ilişkilerinde oldukça kıskandır ve eşini aşırı derecede sahiplenir. Eşiyle gurur duymak ister. Evlenmeye karar verdiğinde arzulu, tutkulu, sadık ve eşinin tüm isteklerini yerine getirmeye çalışan uyumlu bir eş olacaktır. Akrep burcu erkeği iyi bir eş olduğu gibi, çocuklarına karşı da sevecen ve iyi bir baba olacaktır.

  Nelerden hoşlanır? Akrep burcu erkekleri gizemli olan, ilgi çekici ve ilginç olan herşeyle ilgilenmekten hoşlanır. Alışveriş yapmaktan, gezmekten ve eğlence hayatında varolmaktan hoşlanır. Siyasette ilgilenmekten hoşlandıklarını da söyleyebiliriz.

  Hediye seçimi: Akrep burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız değişik aksesuarlar seçebilirsiniz. Alacağınız aksesuarlar kendisi, arabası veya evi için olabilir. Akrep burcu erkeği deri eşyalara sahip olmaktan hoşlanır. Bu nedenle Akrep erkeğine deri evrak çantası, deri ceket veya cüzdan alabilirsiniz. Gizemli konularla ilgili olan Akrep burcu erkeğine bu tarz bir roman da hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş