Akrep Burcu İş Hayatı

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  İş Hayatında Akrepler

  Akrep burcu insanı yaptığı her işte başarıya ulaşmaya çalışır. Başarı ne kadar uzakta olsa asla pes etmez. Kafasına koyduğu hedefler daima büyük olur.

  Akrepler kendi işlerinin patronu olabilirler ancak bu işi yürütebilecek kadar tecrübe sahibi olmaları gerekir. Akrep burcunu zeki olarak biliriz, büyük bir işin altına girdiklerinde yoğun düşünceleriyle hata yapabilirler. Kendi başlarına büyük işlerin altına girmemesi daha iyi olur. Kendilerine iş konusunda yardımcılar alıp, birlikte çalışabilirler.

  Günümüzde pek çok Akrep, polis veya asker olur, doğal yetenekleri sayesinde de başarılı olurlar. Psikolog olarakta başarılı olup hastalarını farklı yöntemlerle anlayabilirler. Neredeyse bütün tıp alanında da başarılı olabilirler. Sorunları teşhis yetenekleri üst düzeydir.

  Akrep burcu hastalığın sebebini bulduğunda, korkusuzca müdahele edebilir. Kararlı bir şekilde hastalığın üzerine gider. Doktor olurlarsa bu yetenekleri sayesinde cerrahi operasyonlarıda başarıyla bitirebilirler.

  Yapacağı müdahele can acıtabilir ancak sonucunda kalıcı olarak hastalıktan kurtulma varsa korkmadan müdahele edebilir.

  Akrep burcu insanları ufak tefek sorunlarla karşılaşsa bile yılmaz, ayağa kalkar ve başarısız olduğu işte başarılı olmak için çabalar. Dayanıklılık isteyen işler Akrep burcu insanlarına göredir. Analitik düşünce yapıları ile maddi konularda önemli adımlar atar ve yüksek miktarda paralar kazanabilir. İyi bir ev sahibi olmak, lüks bir otomobile sahip olmak ister ve bunun için gerekli olan parayı da kazanmasını bilirler.
   


Sayfayı Paylaş