Akrep burcu erkeğinin özellikleri nelerdir

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve ot-gu tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Akrep Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri
  Akrep burcu erkeğinin fiziksel olarak en dikkat çekici özelliği bakışlarıdır. Karşısındaki insanı bakışları ile hipnotize edebilir. Köşeli bir çene yapısına sahiptirler. Dolgun dudaklar, açık alın yapısı ve delici bakışlar Akrep burcu erkeğinin yüz hatlarını tamamlayan özelliklerdir. Akrep burcu erkeği genel olarak orta / uzun boyludur ve ince bir bedene sahiptir. Yine de abur-cubura eğilimli olmalarından dolayı kolaylıkla kilo alabilirler. Giyim konusunda her zaman modayı takip ettiklerini söylemek gerekir. Renk konusunda genellikle koyu renkleri tercih ederler. Bu tarz renklerin Akrep burcu erkeğine tanıştığını söylemek gerekir.

  Akrep Burcu Erkeği Aşk
  Akrep burcu erkeği aşk hayatında dayanılmaz bir etkiye sahiptir. Kadınların kolay kolay ona karşı koyamadığını söylemek gerekir. Çekici ve gizemli karakteri ile son derece ilgi çeker. Akrep burcu erkeği uzun ilişkiler kurmaktan yana değildir. Aşık olmadıkları sürece bu durum asla değişmez. Her birlikteliğini kısa vadeli olsun diye kurar. Aslında bunun nedeni ise, Akrep burcu erkeğinin yara almak istememesidir.

  Akrep burcu erkeği aşık olduğunda sadık ve uzun vadeli bir ilişki gerçekleştirir. Partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Ayrıca aşık olduğunda aşırı derecede kısıtlayıcı ve kıskanç olduğunu söylemek gerekir. Birlikteliğinde partneri ile her şeyi yaşamak ister. Fiziksel ilişki isteği üst seviyede olan Akrep burcu erkeği, bu tarz davranışları partnerinden de bekler. Aslında bu konuda da dayanılmaz çekim güçleri olduğunu belirtmek gerekir.

  Akrep burcu erkeğinin olumlu özellikleri
  Akrep burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; sadık ve gerçekçi olması en dikkat çekici özelliğidir. Yaratıcı olmasını bilir, tutkulu, karizmatik ve enerjili bir erkektir. Kararlıdır ve kolay kolay değiştirmez. Sorumluluklarının farkındadır ve onlardan kaçmaz. Tutkulu, amansız ve anlayışlı oluşu diğer olumlu özellikleri arasında dikkat çekicidir.

  Akrep burcu erkeğinin olumsuz özellikleri
  Akrep burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; yıkıcı, aşırı kıskanç olması ve intikamcı olması en fazla dikkat çeken özelliğidir. İnsanlara kuşkucu bir şekilde yaklaşır. Merhamet sahibi değildir ve inatçıdır. Bir diğer olumsuz özelliği ise uyum sağlamakta zorluk çekmesidir.

  Burçlarla uyumu
  Akrep burcu erkeği, Boğa burcu kadınıyla uzun soluklu, karşılıklı güven içerisinde geçen ve mutlu birliktelik kurabilir. Monoton bir ilişki istemiyorsa, Aslan burcu kadınını tercih etmelidir. Bu ilişki, oldukça renkli ve eğlenceli olacaktır. Yengeç burcu kadınıyla, fiziksel anlamda uyumu yakalama şansları oldukça yüksektir.

  Nasıl kadınlardan hoşlanır?
  Akrep burcu erkeği kendisine sorun çıkarmayacak, uyumlu, problemlerden hoşlanmayan ve kendisine karşı saygı ve sevgi sunacak kadınlardan hoşlanır. Olumsuz davranışlara tahammülü yoktur ve bu şekilde davranmayan kadınlardan hoşlanmaması neredeyse imkansız demektir. Yalan söylemeyen ancak ufakta olsa gizli bir yanı olan kadından hoşlanır. Yine de bir kere de olsa yalan söylediğini anlarsa o kadından mümkün olduğunda uzak durmaya çalışır.

  Nasıl etkilenir?
  Akrep burcu erkeğini elde etmek istiyorsanız her zaman bakımlı ve şehvetli olmalısınız. Ona itaat edeceğinizi hissettirin. Size güvenmesini sağlayın, sadık olacağınızdan emin olsun. Kıskanç bir yapıya sahip olduğundan, onun yanındayken gözünüz ondan başkasını görmezse onu etkileyebilirsiniz. Yaratıcı kadın olmaya ve bu durumu ön plana çıkarmaya özen gösterin. Tüm bunları uyguladığınız sürece Akrep burcu erkeğini etkileyebilirsiniz.

  Nelerden hoşlanır?
  Akrep burcu erkekleri gizemli olan, ilgi çekici ve ilginç olan herşeyle ilgilenmekten hoşlanır. Alışveriş yapmaktan, gezmekten ve eğlence hayatında varolmaktan hoşlanır. Siyasette ilgilenmekten hoşlandıklarını da söyleyebiliriz.

  Hediye seçimi
  Akrep burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız değişik aksesuarlar seçebilirsiniz. Alacağınız aksesuarlar kendisi, arabası veya evi için olabilir. Akrep burcu erkeği deri eşyalara sahip olmaktan hoşlanır. Bu nedenle Akrep erkeğine deri evrak çantası, deri ceket veya cüzdan alabilirsiniz. Gizemli konularla ilgili olan Akrep burcu erkeğine bu tarz bir roman da hediye edebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş