Akrep Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  Akrep burcu erkeğini elde etmenin yolları

  Akrep burcu erkekleri kimi zaman saldırgan, düşüncesiz ve umursamaz olabilir. Bazen suskun, bazen de çok konuşkan olabilir. Kimi zaman kızgın, kimi zaman sevecen olabilir. Yani bu nedenle kolaylıkla ayak uydurulamaz insandır. Değişken olmayı başaran kadınlar Akrep burcu erkeğini etkileme konusunda başarılı olabilir.

  Akrep Burcu erkeği değişken bir yapıya sahiptir. Bir bakarsınız çok suskun, bir bakarsınız konuşkan. Zaman zaman kızgın, zaman zaman sevecen olabilir. Bu özellikleri sebebiyle onlara ayak uydurmada zorluk yaşanabilir. Bir kadın onun bu ani değişimlerine ayak uydurabilmede başarılı ise Akrep erkeğini etkilemede de başarılı olur. Akrep erkeği bakımlı kadınları sever. Sadık olacağı izlenimini yaratan kadınlardan etkilenebilir. Akrep erkeği son derece gizemli, ketum, karizmatik bir erkektir. Bu yüzden aşk hayatında da derin ve yoğun tutkular arayışında olacaktır. Akrep erkeğinin en belirgin negatif özelliği aşırı kıskanç ve şüpheci olmasıdır diyebiliriz. Bu nedenle güven onun için son derece önemlidir. Akrep erkeği son derece baskın bir yapıda oluğu için aşk hayatında da kontrolün onda olmasını ister. Gizemli ve ketum olan akrep erkeği ilk hamleyi atmak için uzun süre bekleyebilir bu nedenle ilk hamleyi karşı tarafın yapması gerekebilir. Kısaca, Akrep erkeği uyumlu, sadık, güvenilir, bakımlı ve yumuşak huylu kadınlardan hoşlanır.

  Akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız bakımlı olmalı, şehvetli olmalı ve itaatkar bir yapıda olmanız gerekir. Gözü dışarıda olan, güven vermeyen kadınların Akrep burcu erkeği karşısında asla şansı yoktur. Anlayışlı yapıda olmalı ve bunu ön plana çıkararak Akrep erkeğini etkileme konusunda ve ilgisini çekme konusunda başarılı olabilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş