Akrep Burcu Bebeğinin Özellikleri

Konusu 'Terazi - Akrep - Yay' forumundadır ve Aylinn tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Aylinn Well-Known Member


  24 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında doğan bebekler:

  Bu tarihler arasında doğan bebekler, hırs ve tutku ile örülmüş güçlü bir karaktere sahiplerdir. Sezgileri oldukça gelişmiş olan bu bebeklerin, cesaret ve özgüven duyguları da kuvvetlidir. Eğer onunla sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız, onu kandırmaya ve bir şeyler saklamaya çalışmayın. Bu onun güven duygusuna zarar verip hırçınlaşmasına neden olacaktır.

  3 Kasım-12 Kasım tarihleri arasında doğan bebekler:

  Bebeğiniz eğer bu tarihler arasında doğduysa öncelikle büyük bir aşkla size bağlı olacağını bilmelisiniz. Aşırı duygusal ve merhametli olan bu bebek, sevginizi hissettirdiğiniz sürece pek bir şeyi sorun etmeyecektir. Her şeyi merak ederek ileride akademik olarak büyük başarılar elde edeceğinin sinyallerini daha şimdiden size hissettirecektir. Son derece sakin ve uyumlu yapısı nedeniyle onunla rahat bir ilişki kurabilirsiniz.

  13 Kasım-22 Kasım tarihleri arasında doğan bebekler:

  Akrep burcunun bu son günlerinde doğan bebeklerin en belirgin özelliklerinden biri çabuk sinirlenmelidir. Saldırgan tutumlarına karşın oldukça da neşelidirler. Girdiği her ortama kolayca uyum sağlayabilen bu bebekler zeki, yaratıcı ve biraz da yaramaz olabilirler. Eğer bu haşarı çocuğa söz geçirmek istiyorsanız, ona karşı sakin ve sevgi dolu bir tutum takının.
   


Sayfayı Paylaş