Akıllı kedi...

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve abdulkadir tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

 1. abdulkadir Well-Known Member


  Adam karısının kedisinden o kadar nefret ediyormuş ki, ne yapıp yapıp ondan kurtulmanın yollarını düşünüyormuş.. Sonunda bir sabah kediyi arabaya attığı gibi evlerinin 20 blok ötesinde bir sokağa götürmüş, onu orda bırakıp doğru işe gitmiş... Aynı akşam işten eve gelmiş bir bakmış kedi evin bahçesinde karısıyla oynuyor, kadın neşe içinde:
  -"Ayy bütün gün onu aradım" demiş.. "Ama akşam üstü bir baktım gelivermiş, evin yolunu nasıl da bulurmuş benim akıllı kedim".
  Adam tabi çok bozulmuş ama belli etmemiş.. Ertesi sabah yine kediyi arabasına atmış, bu sefer evin 40 blok ötesinde bir sokağa götürüp bırakmış yine işe gitmiş, akşam işten eve gelmiş bir de ne görsün kedi salonda yine karısıyla yerlerde yuvarlanıyor.. Ertesi gün adam kediyi 60 blok öteye bırakmış, akşam gelmiş yine kedi evde.. Sonraki gün 70 blok öteye bırakmış, akşam kedi yine evde.. Adam artık ertesi sabah kediyi arabaya koymuş, 90 blok öteye gitmiş.. Oradan köprü yoluna girmiş, ilk çıkıştan sağa dönmüş, oradan tekrar sağa dönmüş, gitmiş gitmiş, bir 20 blok daha uzağa gitmiş, sola dönmüş, biraz daha gitmiş, ve kediyi orda arabadan atmış..
  Saatler sonra evin telefonu çalmış, adam karısını arıyor:
  -"Hayatım, kedi orda mı?"
  -"Evet.. neden sordun?"
  -"Şunu telefona bir çağırsana... kayboldum..!"
   


 2. SHaDe_19 Well-Known Member

  ellerine sağlık abdulkadir guzeldı
   
 3. sena_nur Well-Known Member

  ayyyy bu kediler ne kadar zeki hala gülüyorummm ayyyyyyyy
   
 4. serseri_aşık Well-Known Member

  ellerine sağlık dostum süperdi:):):):):)
   
 5. NEFİSE Well-Known Member

  eline sağlık çok güzel
   

Sayfayı Paylaş