Akay Elegance 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Akay Elegance 2011 Gelinlik Koleksiyonu
  Akay gelinlik 2011 Gelinlik Koleksiyonu’nda, düğününde gerçek bir çiçek gibi görünmek isteyen gelin adaylarına mükemmel detaylarla bezeli farklı modeller sunuyor.

  Gelinlikte Nostaljik Dokunuşlar
  Geçmişten gelen detayları seviyorsanız, Akay Gelinlik koleksiyonundan sizler için seçtiğimiz modellere bayılacaksınız. Zarif ve romantik gelinlikler sonbahar ve kış aylarında şüphesiz en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. 2011 gelinleri bu modellere göz atmadan son kararı vermesinler…
  Akay Elegance
  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

 3. Pelin Super Moderator

 4. Pelin Super Moderator

 5. winner1548 New Member

  gelinlikler yerine kurbağalarr varrr neden göremiyorum acaba
   
 6. GamZe Moderator

  Farkettiğiniz gibi son günlerde imageshack.us resimleri gözükmüyor sanırım yeni bir uygulamaya gitti ve sadece kendisine kayıt yapılan sitelerde resimlerinin gösterilmesine izin verecek.

  Site sahipleri sitesindeki resimlerin herkese görünür olmasını istiyorsa ImageShack - Register Domain adresinden sitesini kayıt yaptırmak durumunda.

  Gördüğüm kadarıyla sistem şöyle işleyecek biz linkte verilen yolla onlara site adresimizi(domain olarak) vereceğiz.Onlarda siteye girerek, herhangi bir yasadışı durum veya porno içerik var mı ona bakacak ve onay verecek.
  Şuanda yüzbinlerce site başvurmuş durumdadır büyük ihtimalle bir süre onay süreleri gecikecektir.

  İnternet kullanıcıları için ise durum biraz daha kolay www.imageshack.us sitesine girip sağ üstten kayıt olup, email onaylamasını yapıp, giriş yaptıktan sonra istedikleri siteye girerek resimlere bakabilir.Sadece onlara resimler görünür olacaktır fakat çerezleri sildiğinizde yada tarayıcıyı kapattığınızda tekrar giriş yapmanız gerekebilir.
   

Sayfayı Paylaş