AirTies otomatik güncelleme

Konusu 'ADSL Modem' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  AirTies modemleri otomatik güncelleniyor
  Airties, yenilediği kurulum ve hizmet programı sayesinde, tüm AirTies modemlerinin yazılım(firmware) güncellemesini artık otomatik olarak gerçekleştirecek.

  Sunulan bu yeni hizmet programı ile tüm AirTies modem kullanıcıları, AirTies’in gelecek dönemde geliştireceği yeni teknolojilere ait pek çok özelliğe hiçbir ücret ödemeden sahip olma avantajını elde ederken, gelişen teknolojilere bağlı modem yenileme ihtiyaçlarını da minimuma indirmiş olacaklardır.

  AirTies Hizmet Programı hızlı ve kolay kurulumun yanı sıra, Kablosuz Güvenlik Ayarları’nı da kolayca kurabilme imkanı ile de birlikte sunuluyor. Yenilenen program, bilgisayarın işletim sisteminde kablosuz ağları otomatik tarama ve AirTies modeminin sinyaline kendiliğinden bağlanarak şifre oluşturabilme özelliğine de sahip.

  AirTies Hizmet Programı, kullanıcı modeminin Windows Vista’nın da desteklendiği yeni yazılımla ilk bağlantısı kurulduğu andan itibaren aktif hale geçerek, programının sunduğu tüm özellikleri sürekli olarak modeme aktarma işletim özelliği ile çalışıyor.

  Yenilenen AirTies Hizmet Programı’nın sunduğu bir diğer avantaj da ürün kayıtlarının AirTies Destek Merkezi’ne kolaylıkla yapılabilmesi. İlk kullanımda yapılan bu kayıt sayesinde, ileride AirTies ürünü ile ilgili her hangi bir konuda AirTies Destek Merkezi aranması durumunda, sahip olunan modemin versiyon ve seri numarası gibi bilgiler AirTies tarafından otomatik olarak görüntülenebiliyor. Böylece, Destek Merkezi daha hızlı çözümler sunarken, garanti sürecinde sağlanan tüm hizmetleri tam olarak takip edebilme avantajını da sağlıyor.
   


Sayfayı Paylaş