Agent Provocateur Mayo ve Bikini Modelleri

Konusu 'Moda' forumundadır ve Pelin tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  Agent Provocateur Mayo ve Bikini Modelleri
  Agent Provocateur Modelleri-Agent Provocateur Koleksiyonu-Agent Provocateur Kataloğu-Agent Provocateur Giyim-Agent Provocateur Mayo-Agent Provocateur Mayo Modelleri-Agent Provocateur Mayo Koleksiyonu-Agent Provocateur Mayo Kataloğu-Agent Provocateur Yeni Sezon-Agent Provocateur Yeni Sezon Mayo-Agent Provocateur Bikini-Agent Provocateur Bikini Modelleri-Agent Provocateur Bikini Koleksiyonu-Agent Provocateur Bikini Kataloğu-Agent Provocateur Yeni Sezon Bikini-Agent Provocateur Pareo-Agent Provocateur Pareo Modelleri-

  Agent Provocateur‘un 09 ilkbahar/yaz sezonu için hazırladığı mayo koleksiyonu daha şimdiden sıcak kumsallarda ve şık havuz başlarında cazibe saçmaya aday gibi gözüküyor.

  Çok derin gögüs dekolteleri, a-simetrik kesimler ve ****i detaylar Agent Provocateur‘un alışılagelmiş detaylandırmaları olsa da konu mayo üzerine yoğunlaşmaya gelince marka iç çamaşırlarında yakaladığı egzotik ve ****i görünüm mayo modelleri içinde zorluyor.

  Agent Provocateur 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, her zaman olduğu gibi yine hem büyüleyici bir şıklığa sahip hem de oldukça ****i. Kurdeleli bikiniler sevimli bir görünüme sahip ve bizi geçmişe götürüyor. Mayokini ve mayolarsa sadeliği Agent Provocateur şıklığıyla bir bütün oluşturuyor.
  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

 3. Pelin Super Moderator

 4. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş