Adını Feriha Koydum Setinde Kavga!

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. elif Moderator


  Hazal yüzünden kavga ettiler, Adını Feriha Koydumun setinde kavga çıktı

  Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizisinde Zülal karakterini canlandıran Beril Kayar ile Çağatay Ulusoy’un sette kavga ettiği iddiası ortalığı karıştırdı.

  İddialara göre Çağatay ile Beril sette herkesin önünde büyük bir kavgaya tutuştu. Kavganın nedeninin ise Beril Kayar’ın Hazal Kaya hakkındaki sözleri oldu. Kendisinin Hazal Kaya ile kıyaslandığını söyleyen Beril Kayar, oyunculuğunun ve güzelliğinin Kaya’dan daha üstün olduğunu anlattı. Çaağatay Ulusoy ise bu konuşma karşısında kendini tutamayarak Kayar’a cevap verdi.

  Kaya’nın adı geçtiğinde “O kim oluyor?”deyince Ulusoy sinirlendi. İkilinin arasındaki tartışma büyüdü. Ulusoy’un Kayar’ı ittiği kavga, settekilerin araya girmesiyle yatıştırıldı. Kavganın dışarı sızması üzerine de Ulusoy’un annesini canlandıran Ahu Sungur olayı twitter’dan yalanladı.

  Fakat yapım şirketinden yapım şirketinden yapılan açıklamaya göre iddiaların doğru olmadığı söylendi. Sette yeni ve eski oyuncular arasında uyum olduğunun da altı çizildi.

  Bir süredir oyunculuk eğitimi alan Beril Kayar, ekranlara ‘Acayip Hikayeler’de canlandırdığı Rakkase rolü ile merhaba demişti.
   


Sayfayı Paylaş