Adalı ve Havutçu sorguda

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 12 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  Futboldaki şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında Beşiktaş Jimnastik Kulübü Asbaşkanı Serdal Adalı ile futbol takımı teknik direktörü Tayfur Havutçu, soruşturma kapsamında ifade vermek üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğüne geldi. İstanbul Emniyet Müdürlüğünün Vatan Caddesi'ndeki yerleşkesine, garaj kapısından giriş yapan Beşiktaşlı Serdal Adalı, “Telefonla çağırdılar ifade vermeye geldim. Beşiktaş bu işten temiz çıkacak” dedi.

  Adalı, daha sonra avukatlarıyla İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün bulunduğu kata çıktı. Kulübün futbol takımı teknik direktörü Tayfur Havutçu da, avukatlarıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğüne geldi.

  İBRAHİM AKIN VE İSKENDER ALIN GÖZALTINDA
  Trabzonspor Başkanı Sadri Şener ve TFF eski yöneticisi Levent Kızıl gibi isimlerin Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının sürdüğü şike soruşturmasının ikinci dalgasında son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular İbrahim Akın ile İskender Alın gözaltına alındı.

  Vatan Caddesi üzerinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğüne getirilen iki futbolcu, buradan, sağlık kontrollerinin yapılması için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi. Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen Akın ve Alın daha sonra Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş