Abdurrahim Albayrak istifa Edecek mi?

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve ot-gu tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Abdurrahim Albayrak Neden İstifanın Eşiğine Geldi

  Galatasaray'ın futbol şubesi sorumlusu Abdurrahim Albayrak, takımının şampiyonluğu ile birlikte büyük bir sevinç yaşarken, şampiyonluk akşamında yaşanan olaylardan sonra ise büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Şampiyonluğu bir taraftar coşkusuyla saha içinde futbolcularıyla kutlayan Abdurrahim Albayrak, gecenin devamında aklına gelmeyecek büyük bir durumla karşı karşıya bırakıldı.

  Şampiyonluk kutlamasına çagrılmadı

  Futbolcular, teknik heyet ve yönetim, maç sonu Türk Telekom Arena'da taraftarlarla birlikte şampiyonluğu kutlarken, gece sıcağı sıcağına alınan kararla, futbol takımı ve teknik heyet Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gitmeyip Boğaz'daki bir gece kulübünde şampiyonluk kutlanmasına karar verdi. DHA'nın servis ettiği habere göre; şampiyonluk gecesinde Başkan Ünal Aysal, 2. Başkan Ali Dürüst, yöneticilerden Celal Gürcan, Sedat Doğan, Ali Gürsoy, Emir Sarıgül, teknik heyet ile futbolcular eşleriyle birlikte şampiyonluğun tadını doyasıya çıkarırken, futbol şubesi sorumlusu Abdurrahim Albayrak geceye çağrılmadı.

  [​IMG]

  Fatih Terim ikna etmeye çalışıyor

  Bütün bir sezon sadece yönetici gibi değil, futbolcuların arkadaşı gibi en yakınında olan Abdurrahim Albayrak, bu olaya kırılırken, telefonunu kapattı ve yakın dostları dışında iki gündür kimseyle görüşmedi. İstifa etmek için kararlı olan Abdurrahim Albayrak'ı, şimdilik Fatih Terim'in ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.
   


Sayfayı Paylaş