Abdullah Avcı gidiyor yerine kim geliyor

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve ot-gu tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. ot-gu Genel Sorumlu


  Başarısız olan Abdullah Avcı'nın yerine ünlü bir isim geliyor

  A Milli Takımımızın başarısız 2014 eleme serüveninden sonra U20'ler de hüsrana uğratınca Tff, bütün milli takımlarda değişim için düğmeye basıyor. Federasyon yönetim kurulu bu konuda harekete geçerken, yeni bir proje için isim de belirlendi.

  Avcı'nın yerine Denizli geliyor

  Buna göre bütün milli takımların sorumlusu olan Abdullah Avcı'ya fatura kesilecek. Avcı'nın yerine de Mustafa Denizli sorumlu olarak göreve getirilecek. Avcı konusunda yönetim kurulunda fikirbirliği oluştuğu iddia edilirken, U20 takımımızın büyük yeteneklere rağmen 2. turdan öteye gidememesi üzerine Avcı'nın görevine devam etmemesi yönünde karar alındığı öğrenildi.

  [​IMG]

  Denizli'ye siyaset de sıcak bakıyor

  Federasyon bu konuda nabız yoklarken resmi bir harekette bulunmadı. Avcı ile önümüzdeki günlerde temasa geçilip konu kendisine iletilecek. Ardından da boşalan görev için Mustafa Denizli'ye teklif yapılacak. Bu konuda siyaset de tam destek verirken operasyon ağustos ayını bulacak. Bilindiği gibi A Milli Takımımız, ağustos ayında özel maç yapacak. Denizli'nin de ilk maçı bu olacak. Ardından 2014 Dünya Kupası elemelerindeki maçları Mustafa Denizli tamamlayacak.

  Yıldırım Demirören federasyonu Denizli'yi sadece A Milli Takım için değil genel proje olarak göreve getirecek. Denizli, bütün kategorilerde teknik patron olacak ve öğreticilik de yapacak. F.Bahçe ile Denizli, "koşullar" uyuşmadığı için anlaşma sağlayamadı. Denizli, 1996-2000 yılları arasında A Milli Takım'ı çalıştırmış, Euro 2000'de bize çeyrek final oynatmıştı. (Akşam)
   


Sayfayı Paylaş