9.7 Milyon Dolar Prim

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 12 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

 1. EmRe Well-Known Member


  F.BAHÇE’de ilk yarı kaybedilen 18 puanın sonrası devre arası Aykut Kocaman ve futbolcuların 2. yarıya başlamadan önce yaptıkları çalışmalar meyvelerini verirken yönetim de üzerine düşeni yerine getirmeye devam ediyor. 2. yarının başlamasıyla futbolcular ve teknik kadro en üst derece çalışıp başarılarına devam ederken, alın terlerinin karşılığını alan sarı lacivertli teknik kadro ve futbolculara yönetim de hiç yadsınmayacak primler verdi. Kalan son maçlar öncesi 15 maçtır F.Bahçeli futbolcular ve teknik kadro dudak uçuklatan rakamlar kazandı. F.Bahçeli futbolcular Antalya maçı ile başlayıp Karabük maçı ile son bulan 15 maçlık periyotta 9.7 milyon dolar prime hak kazanırken, bu primler her maç öncesi nakit ödendi. Gösterdikleri performansla taraftarları sevindiren, yönetimi de memnun eden futbolcular, yönetim tarafından da memnun edildi.

  Karabükspor maçına 1 milyon dolar prim

  F.Bahçe yönetimi stresi en yüksek düzeyi bulan karşılamalarda primi hep yüksek tuttu. Trabzon, G.Saray ve son Karabük maçlarında 1’er milyon dolar toplam prim kazandılar (bu rakamlardan vergiler kesiliyor). F.Bahçeli oyuncular oynanan 15 maçta 43 puan toplayarak bu anlamda da bir rekora imza attılar ve primi de rekor düzeyde kazandılar.
  Geçtiğimiz sezon zorluk derecesi düşük maçlarda 50 bin, zorluk derecesi yüksek derbi maçlarda 200 bin dolar tüm takıma toplam prim olarak dağıtılıyordu. Ancak bu sezon 2. devreden itibaren sarı lacivertli futbolcular ciddi rakamlar kazandı.

  Hangi maçta ne kadar prim dağıtıldı

  Antalyaspor 300 bin Dolar
  Trabzon 1 milyon
  Manisa 400 bin Dolar
  Kayseri 700 bin Dolar
  Beşiktaş 1 milyon Dolar
  Kasımpaşa 300 bin Dolar
  G.Birliği 600 bin Dolar
  Konya 600 bin Dolar
  G.Saray 1 milyon Dolar
  Bursa 300 bin Dolar
  Eskişehir 600 bin Dolar
  Gaziantep 1milyon Dolar
  Buca 300 bin Dolar
  İstanbul BŞB 600 bin Dolar
  Karabük 1 milyon Dolar

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş