49 TL'ye her yöne 600 dakika

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Ayda 49 TL'ye her yöne 600 dakika!
  Hazır Karttan faturalı hatta geçen aboneler Haydigel tarifesi büyük paketi ile ayda sadece 49 TL’ye heryöne tam 600 dakika konuşuyor!
  Hazır Karttan faturalı hatta geçen aboneler Haydigel tarifesi büyük paketi ile ayda sadece 49 TL’ye heryöne tam 600 dakika konuşuyor!
  Üstelik paket aşımında ise her yöne konuşmanın dakikası sadece 30 Kuruş!

  Numaranız değişmeden Hazır Karttan faturalı hatta geçmek için hemen en yakın Turkcell Noktasına başvurabilirsiniz!

  Ücret Tablosu......................KDV ve ÖİV dahil ücretler

  Aylık ücret.........................................49 TL
  Heryöne arama...................................600 dakika
  600 dakika bitiminde heryöne.................30 KR/dk
  Paket kapsamında ve paket aşımında yapacağınız tüm aramalar 6 saniyede bir ücretlendirilir.


  Katılım
  • Bu tekliften son 180 gün içinde Hazır Karttan faturalı hatta geçen, bireysel faturalı hat alan veya numarasını Turkcell faturalıya taşıyan aboneler faydalanabilir.
  • Hazır Kart'tan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimizin tarifesi geçiş sırasında Haydi gel tarifesi büyük paketi olarak aktiflenirse, faturalı hat aktivasyonları ile birlikte hemen bu tekliften faydalanmaya başlayabilirler. Ayrıca son 180 gün içinde Hazır Karttan faturalı hatta geçen, bireysel faturalı hat alan veya numarasını Turkcell faturalıya taşıyan aboneler HAYDIGEL yazıp 5554’e kısa mesaj göndererek bu tarifeye geçiş yapabilirler. Tarifeye geçiş talebi fatura kesim tarihi itibari ile gerçekleşir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesaj ücretsizdir.
  Detaylar
  Dakika Bilgileri
  Paketiniz kapsamındaki dakikalar sona erdiğinde sms ile bilgi verilir. Ayrıca ay içinde paketinizden kalan dakikaları KALAN PAKET yazıp 2222'ye göndererek de öğrenebilirsiniz.
  Tarife Bilgisi
  Bu tekliften faydalanan abonelerin tarifesi HAydiGel tarifesi Büyük paketi olucaktır.
  Tarife İptali
  Haydigel tarifesi Büyük paketinden faydalanan aboneler başka bir tarifeye geçiş yaptıkları durumda bu teklifleri iptal olur.
  Servis Bilgileri
  Hazır Kart'tan faturalı hatta geçen abonelerin, geçiş öncesinde SMS Paketleri, GPRS Paketleri, Baskonuş Nokia (PTT), EkipMobil, BlackBerry (BB), Turkcell E-Postacı (Visto,Bireysel BB gibi), Mobil İmza servis üyelikleri varsa, geçiş sonrasında iptal edilecektir.
  Hazır Kart'lı iken EvTurkcell aboneliğiniz varsa, faturalıya geçtikten sonraki dönemde de bu abonelik devam eder ve ilk faturanıza servisin sabit ücreti yansıtılır.
   


Sayfayı Paylaş