3G Mobil TV Nedir

Konusu 'Akıllı Telefon Sorunları' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Vodafone Mobil TV Servisi'nden yararlanmak için:

  • Mobil TV Servisi'ne abone olmanız ve
  • Mobil TV destekli bir telefonunuzun olması gerekmektedir.

  Bununla birlikte Vodafone, Mobil TV kullanıcılarına 3G hizmetine abone olmayı önermektedir. Vodafone 3G hızıyla birlikte, Mobil TV'yi çok daha kaliteli izleyebilirsiniz.

  Turkcell TV+ Nedir?

  Zamana ve mekana bağlı olmayan, geleceğin TV deneyimi Turkcell TV+’ın çoklu ekran seçeneği ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda!

  Turkcell TV+ yayınları kaydetme, 5 saate kadar geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor. Cep telefonu ve tabletinize Turkcell TV+ uygulamasını indirerek, bilgisayarınızda www.turkcelltvplus.com.tr'ye tıklayarak siz de bu keyfi yaşamaya başlayın!

  • Cep telefonunuzdan, tabletinizden izlemek için CEP, bilgisayarınızdan izlemek isterseniz NET yazıp 2222’ye göndererek TV keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.
  • NET yazıp 2222'ye göndererek aylık 2,90 TL olan +Net Paketi'ne üye olup lansmana özel mobil datanız tükenmeden dilediğiniz filmi kiralayıp izleyebilir, Wi-Fi üzerinden bağlanarak onlarca TV kanallını izleyebilir, istediğiniz programları kaydedebilirsiniz.
  • CEP yazıp 2222'ye göndererek aylık 5,90 TL olan +Cep Paketi'ne üye olup lansmana özel mobil datanız tükenmeden dilediğiniz filmi, yerli ve yabancı dizileri izleyebilir, sevdiğiniz programları kaydedebilirsiniz.
   


Sayfayı Paylaş