330 metre deniz dibinde bir gece

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve serseri_aşık tarafından 20 Şubat 2008 başlatılmıştır.

 1. serseri_aşık Well-Known Member


  Amerikan Bruce Jones firması tarafından Fiji Adası açıklarında yapılan dünyanın ilk deniz altı oteli Poseidon için geri sayım başladı.

  Yetkililer, 6 yıldızlı dev su altı otelinin 2008'in ortalarında tamamlanacağını açıkladı.

  Denizin yaklaşık 330 metre derinliğinde inşa edilen 6 yıldızlı dev su altı otelinin 2008'in ortalarında tamamlanacağı açıklandı. Bütün tatilini su altında geçirmek istemeyenler deniz kenarında son derece lüks bir tatil köyü olarak tasarlanan bungalovlarda kalıp istedikleri zaman da özel denizaltılarıyla gidecekleri otelde unutulmaz bir gece geçirebilecek. Bungalow evlerin gecelik fiyatı ise 500 dolar.

  Otel her ne kadar 6 yıldızlı mükemmel bir hizmet sunsa da "daha fazlasını isteyenler" için de son derece yaratıcı VIP hizmetler de tasarlanmış. Bunun için otelden ayrı olarak 330 metre derinlikte özel odalar tasarlanmış. Buraya gitmek için size son derece lüks bir denizaltı ve özel kaptan tahsis ediliyor.

  Özel odalar 20 bin dolar
  Bu odalarda kalmak isteyenlerin ödeyeceği gecelik ücret ise 20 bin dolar! Mercan kayalığı manzaralı otelin odaları denizaltına benzeyecek. Yaklaşık 50 metrekearelik odalarda bu eşsiz manzarayı seyretmenin geceliği ise kişi başı 1500 dolar olacak. Denizin altındayken "gözlerden uzak" olmak da mümkün. Çünkü otelin camdan duvarlarına kaplanan özel filmler sayesinde dışarıdan içerisi gözükmeyecek.
   


 2. utarit Well-Known Member

  çok fazla lüks bu ne yaaa.
   
 3. seckinyd Well-Known Member

  hem çok fazla lüks hemde biliyormusun İstanbul boğazınada bundan bir tane yapılacak artık neyi izleyeceksek geçen gemilerin altını, deniz analarını, atılan çorapları, ayakkabıları, pislikleri yosunları :D:D
   
 4. blackangel Well-Known Member

  :D:Dkatlyrm bide ne gerekkii yaa
   
 5. ot-gu Genel Sorumlu

  bana iki kişilik davetiye geldi o şanslı kızı arıyorum ;)
   
 6. blackangel Well-Known Member

  hiç ısrar etme gelemem senle ot-gu;)
   
 7. seckinyd Well-Known Member

  teşekkür ediyorum kübra hayır yapıyorsun böyle bir yatırımı bari adam akıllı bir yere yap git İzmire yap, Antalyaya yap ne bilim Ölüdenizde çok güzel olur, Bodruma yap, Marmarise yap yani hiç olmaması gereken bir yere boğazın altına ne gereği var :D:D
   
 8. Pelin Super Moderator

  inşallah en kısa zamanda bulursun o şanslı kızı ot-gu :)
  davetiyende boşa gitmemiş olur :D:D:D
   
 9. desayamu Well-Known Member

  hadi su basarsa olur ya insan yapımı sonucta istediği kadar saglam olsun olur olur
   
 10. kasırga Well-Known Member

  güzel paylaşım sağolasın
   
 11. ŞEHİT Guest

  Güzel Paylaşim Demi Bedir
   

Sayfayı Paylaş