2014 Yataş Yatak Odası Takımları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 Yataş Yatak Odası Takımları

  Yepyeni Yataş Modelleri, bu sezonki Yataş Enza yatak odaları, bu sezonun en çok satan takımları, çok beğenilen mobilya takımları, en çok beğenilen Yataş yatak odaları...

  Ürettiği ortopedik yataklar ile sağlıklı ve huzurlu bir uykunun doğru adresi olarak tanımlayabileceğimiz yataş mobilya, ortopedik ve konforlu yataklarının yanı sıra aksesuar ve mobilya konusunda da sınıfının öncülerinden biri. 2013 yılında tasarladığı birçok kombin modeller, mobilya ve aksesuarlar ile hanımların beğenisini kazanan yataş, 2014 yılında da yine birbirinden modern ve şık mobilya tasarımları ile karşımıza çıkıyor.

  Bu modern tasarımlar arasında en çok dikkat çeken, koyu tonların ve sade tasarımın hakim olduğu 2014 yataş yatak odası takımları, yine hanımların beğenisini kazanıyor. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da sade tasarım çizgisini bozmayan ve kaliteye olduğu kadar kullanışlılığa da önem veren yataş, 2014 yataş yatak odası takımları ile yine hanımların tercihi olmayı başarıyor. İşte birbirinden şık ve modern tasarımlara sahip 2014 yataş yatak odası takımları:

  Bolero yatak odası
  [​IMG]

  Born Yatak Odası
  [​IMG]

  İnfinity yatak odası
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  Matt Yatak Odası
  [​IMG]

  Orleon Yatak Odası
  [​IMG]

  Zen Yatak Odası
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş