2014 Subaru WRX STI

Konusu 'Diğer Markalar' forumundadır ve OrKuN tarafından 24 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  2014 model Subaru WRX STI
  2014 Subaru WRX STI Özellikleri

  [​IMG]

  Subaru Yeni 2014 Subaru WRX STI ile sınırları zorlamaya

  Yeni Subaru WRX 2014 varacak ve Impreza, tamamen farklı bir çizgide olacaktır.Yeni WRX Motor Trend çok daha iyi handling.A kaynağı ortaya sağlayan bir kısa dingil mesafesi ile bir spor coupe olarak dizayn edilecektir: "Apart birkaç somun ve cıvata gelen, WRX her parçası, hatta motor ve gövde benzersiz olacaktır. Açıkçası WRX platformu yeni Impreza miras olacak, ama kökten değiştirilmiş olacak ve önemli ölçüde kısalmıştır. "

  Baz 2014 Subaru WRX büyük olasılıkla 1.6 litrelik turbo beslemeli düz dört motor ile donatılmış olacak. 266hp bir temel çıkış baktığımızda Subaru bir çift şarj sistemle yeni WRX arasında tartışma iyi de gelişmiş bir CYBE varyant yer alacak hale bekleyebilirsiniz. Subaru ralli yarış serisi haline geri almak için planlar gibi, gelecekteki WRC ralli çok STI dayalı olacaktır.WRX STI varyantı etrafında 300hp ayarlı aynı powerplant yer almalıdır. Subaru kaynağa göre: "Eğer bizim tüm yeni WRX hakkında anlamamız gereken ilk şey, motorsporları olaylar kazanmak için yerden o kadar gelişmiş olması."

  Kaynak daha devam etti: "Biz kilo sorunları üzerinde bu kadar yoğun odaklanmıştır yüzden turn-daha hızlı, daha kesin izin veren bir kısa dingil mesafesi değil, söz var bizim kanıtlanmış AWD sistemi, ve biz bir kazanan var düşünüyorum Marry.." Subaru iç mitingleri yanı sıra Avrupa'nın Dünya Touring Car Şampiyonası'nda yeni WRX rakip üzerinde planlıyor. Onların turistik WRC için uzun zamandır beklenen dönüşü vardır. $ 29,000 - all-wheel-drive Subaru WRX 26.000 $ civarında geç 2013-14 ve fiyat bayilikler vurması bekleniyor.

  2014 Subaru WRX STI Resimleri

  [​IMG]

  Subaru WRX STI 2014
   


Sayfayı Paylaş