2014 Ladin Oturma Grupları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 Ladin Oturma Grupları

  Ladin Mobilya Oturma Grupları,En Modern Ladin Oturma Grupları 2014,2014 Ladin Oturma Odası Modelleri

  Uzun ömürlü ve dayanıklı bir mobilya tercihi ile oturma odalarınızda yepyeni ahenkler oluşturmaya ne dersiniz? Yorgun bir günün ardından stresinizi atacağınız oturma gruplarının konforlu olması da sizler için önem taşıyan durumlar arasında yer almaktadır.

  2014 yılı içerisinde yapacağınız Ladin Mobilya modern oturma grubu tasarımları son derece çağdaş görüntü zenginlikleri ve derin çizgilerin hakim olduğu seçenekler olarak karşınıza çıkmaktadır. Oturma grubunuzda bir yenilik yaratma düşüncesini taşıyorsanız öncelikle Ladin Mobilya modelleri incelemesinde bulunarak seçimde bulunabilirsiniz. Çağın yenilikleri göz önüne alınarak tasarlanmış oturma grubu modelleri kaliteden ödün vermeyen bir seçim yapmanıza da yardımcı olacaktır.

  Evinizdeki birçok eşya için ayrıca depolama alanı da barındıran bu oturma grubu modellerindeki sandıklar koltukların kolçaklarının gevşemesine de engel olmaktadır. Ayrıca bu oturma grubu modelleri tasarımlarında elektrostatik boya kullanıldığı için boyalarda paslanma görülmemektedir. Ladin oturma grupları havalandırma kapsülleri sayesinde kötü koku oluşumlarına da engel olmaktadır. Bu kadar kullanışlı bir oturma grubu sahibi olmak istiyorsanız Ladin Mobilya’nın tasarımlarına göz atarak tercihinizi ona göre değerlendirmeniz önerilmektedir.

  Roma Oturma Grubu
  [​IMG]

  Rodos Oturma Grubu
  [​IMG]

  Tango Oturma Grubu
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  Tango Lüx Oturma Grubu
  [​IMG]

  Kuzey Oturma Grubu
  [​IMG]

  Feza Oturma Grubu
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş