2014 Kelebek Baza Modelleri

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 Kelebek Baza Modelleri

  baza modelleri, kelebek baza modelleri, yeni model bazalar, son model bazalar

  Her biri farklı bir şıklığa sahip Kelebek baza modelleri ile yatak odalarınızın görünümü daha güzel ve şık olacaktır.

  Yatak odasında kullandığımız bazalar rahat olmalı ki deliksiz bir uyku geçirebilelim.Rahatsız ve sürekli ses çıkaran bir baza hem uykumuzu zehir edecek hem de vücut sağlığımızı tehdit edecektir. Yattığımız ve günün yorgunluğunu geçirmek için dinlenmeye çekildiğimiz yatak odaları ancak en kaliteli ve üst düzeyde konfor sağlayan bazalarla mümkün olabilir. Bunu bizlere sağlayan Kelebek Mobilya en üst teknoloji ve en konforlu şekilde sunduğu bazalarla yaşam standartlarımızı yükseltiyor. Bazalar gibi baza başlıkları da son derece şık ve kullanışlı. Renkli tasarımları geniş iç hacime sahip depolama alanı ile kullanılmayan eşyalarınızı baza altına koyabilirsiniz.

  Konforu ve üst düzey rahatlığı ile Kelebek Baza modellerine ilk görüşte bayılacaksınız.Yatak odanızla uyumlu birbirinden şık modeller yatak odanıza ayrı bir hava verecek. Bazalar ve başlıkları şık bir şekilde kombine edilmiş Kelebek Bazalar uygun fiyatları ile yüzünüzü güldürecek. Evini değiştirenler ya da evlenecekler Kelebek mağazalarına uğrayabilir birbirinden şık bazaları inceleyebilirsiniz.

  Yatak odasındaki eşyaları değil de sadece yatağını değiştirecekler de Kelebek Mobilya nın eşsiz baza modellerini satın alabilirler.

  [​IMG]

  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

Sayfayı Paylaş