2014 İstikbal Yatak Odası Takımları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 11 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 İstikbal Yatak Odası Takımları

  2014 istikbal yatak odası modelleri yine yeni evlenecekleri ya da eskiyen yatak odalarını değiştirecek için harikalar yaratacak. Her yıl biraz daha ince ve daha zarif hatlar ile karşımıza çıkan istikbal mobilya, yatak odası takımlarında en vazgeçilmez olan kahve tonlarını kullanarak aranılanı vermiş.

  Olabildiğince renk tonlarını kullanılan ve hep farklılık yapmaya çalışan firmada en güzel modelleri bulacağınız şüphesiz. Özellikle krem ve kahverengi istikbal yatak odası modelleri 2014 sezonunda da ön plana çıkmış.

  Sizler yatak odasında daha açık renkleri seviyor ve ferahlık olsun istiyorsanız o halde istikbal beyaz yatak odası takımlara bir göz atın deriz. Her ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarımlı olarak yapılan bu ürünler ile ekstra bir dolaba asla ihtiyaç duymayacaksınız. Dilerseniz. takım olarak ya da sadece ihtiyacınız olan parçaları da satın alabilirsiniz. İstikbal yatak odası fiyatları ise sanki hiç artık göstermeden satışa sunuldu ve kişilerin ceplerini yakmamayı planlandı. Beğeneceğiniz ürünlerde farklı renk tonlarını da özel olarak istediğiniz modele uyarlamasını talep edebilirsiniz.

  Alvin Yatak Odası Takımı
  [​IMG]

  Aspendos Yatak Odası Takımı
  [​IMG]

  Barok Yatak Odası Takımı
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  Eva Yatak Odası Takımı
  [​IMG]

  Kayra Yatak Odası Takımı
  [​IMG]

  Caprice Yatak Odası Takımı
  [​IMG]

  Queen Yatak Odası Takımı
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş