2014 İstikbal Puf ve Berjer Modelleri

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 12 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 İstikbal Puf ve Berjer Modelleri

  puf modelleri, berjer modelleri, istikbal puf modelleri, istikbal berjer modelleri, en yeni puf modelleri, son moda puf modelleri

  Puf ve berjerler evimizin küçük ama önemli ayrıntılarını oluşturan aksesuarlarındandır. İstikbal bu küçük ayrıntıyı unutmamış, özenle hazırladığı İstikbal puf ve berjer modelleriyle odalarda kibar ve şık çizgiler yakalamayı başarmıştır.

  Konforun ve modernliği esas alarak üretilen bu ürünler özellikle evin en özel alanı olan yatak odalarında kullanılmaktadır. Oldukça portatif ve yumuşak bir yapıya sahip olan bu aksesuarlar, istenilen her renkte kaplatılabilmektedir.

  Kataloglarda İstikbal Berjer modellerin güzelliğine tutulup kalırken, İstikbal puf modellerinin baza olarak ta kullanılabildiği ayrıntısı göze çarpan detaylar arasında. Böylece tüketiciye alan kayıplarını engelleme şansını sunan İstikbal, her noktayı ayrı-ayrı düşünmüş gözüküyor. Genellikle yatak başlıklarıyla birlikte takım halinde satılan puf modellerini, tek olarak ta satın alabilirsiniz. Fakat bizim naçizane tavsiyemiz, yatak başlığınızla uyumlu bir puf modeli seçmenizden yana olacaktır. Böylece yatak odanızda konforlu ve şık bir tasarım elde edebilirsiniz. Ve son olarak berjerin gerekliliği konusunda kafası karışanlar varsa, hemen belirtelim yatak odalarında berjer kullanımı oturma odalarındaki kadar olmasa da tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir.

  Form Puf Drop Cappicino
  [​IMG]

  Elizabet Berjer Gonca A.Kahve
  [​IMG]

  Elizabet Puf Gonca Krem
  [​IMG]

  Conform Puf Drop Beyaz
  [​IMG]

  Barok Uzanma Koltuğu
  [​IMG]

  Caprice Sehpalı Puf
  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş