2014 İstikbal Nevresim Takımları

Konusu 'Ev Tekstil' forumundadır ve Pelin tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 İstikbal Nevresim Takımları

  İstikbal markası yıllardır tekstil işine de el atmış ve bu konuyu da büyük bir başarı ile devam ettirmektedir. Özellikle çok fazla talep gören istikbal nevresim modelleri yine bu yıl renkli ve özle tasarımları ile ön plana çıkıyor.

  Hem tek kişilik, hem çift kişilik ve hem de çocuk nevresim takımları ile koleksiyonlarını devam ettiren markada birçok fiyat aralığında ürün bulabilirsiniz. Yüzde yüz pamuklu olarak üretilen 2014 istikbal nevresim takımları sizlere hem kaliteyi sunmuş oluyor hem de güvenle yatmanızı sağlamış oluyor.

  İstikbal nevresim desenleri ile artık sizlerde evlerinizdeki eksikleri giderin ve bol çeşit alarak sık sık değiştirip hijyenlerinizi sağlayın. Her yol yepyeni modeller ile çıkan marka özellikle çift yastıklı ve baza fırfırlı modelleri ile de alıcılara hitap etmeyi başarıyor. Çeyiz ürünleri için ise istikbal saten nevresim takımları en çok talep gören markaların başında geliyor. Bu yıl sizlerde istikbal ile alışveriş yapın ve yıllarca solmayan yırtılmayan ürünlere sahip olma şansını elde etmeyi başarın.

  biella pamuk-saten
  [​IMG]

  lilyum nevresim takımı
  [​IMG]

  multi colour nevresim takımı
  [​IMG]

  stilla pamuk-saten
  [​IMG]

  viva nevresim takımı
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  multi colour nevresim takımı
  [​IMG]

  perla nevresim takımı
  [​IMG]

  mina nevresim takımı
  [​IMG]

  point nevresim takımı
  [​IMG]

  garden nevresim takımı
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş