2014 İstikbal Koltuk Takımları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 11 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 İstikbal Koltuk Takımları

  En Yeni Koltuk Takımı Modelleri
  Modern Koltuk Takımı Modelleri
  2014 İstikbal Koltuk Takımı Modelleri

  İstikbal her sene değişik tasarım harikaları ile karşınıza çıkmakta ve sizlerin en beğendiğiniz dekoratif seçimleriniz sayesinde bambaşka görünümler yakalayabilmenize yardımcı olmaktadır. İstikbal en çok kaliteli işçiliği ve vazgeçilmeyen tasarım mucizeleri ile tercih edilebilir olmayı hedeflemektedir. İstikbal koltuk modelleri arasından yapacağınız tercihlerle salon ya da oturma odalarınızda istediğiniz modernliği anında yakalayabilirsiniz.

  Koltuk modellerinin modernliği, fonksiyonelliği ve şıklığı sayesinde istediğiniz görünüm zenginliğini elde edebileceğinizin bilincinde olacağınızın garantisini sizlere vermekteyiz. Aynı zamanda sizler için evlerinizde ağır misafirler ağırlayan ya da iş toplantı ve iş yemeklerini ev ortamlarında gerçekleştirenler arasında iseniz bu koltuk modelleri sayesinde istediğiniz dekorları yaratarak gelen misafirlerinizi konfor ve rahatlık içerisinde oturtabileceğiniz koltuk takımı modelleri ile karşılamaktan mutluluk duyacaksınız.

  İş ortamınızdaki bazı toplantılar için yararlanacağınız odalarınızdaki dekorasyonlarda illa da İstikbal koltuk modelleri tercihinde bulunacağım diyorsanız bir an önce İstikbal koltuk modeli tercihinde bulunarak istediğiniz değişimi hissetmeye

  Aspendos Koltuk Takımı
  [​IMG]

  İnnovia Koltuk Takımı
  [​IMG]

  Caprice Koltuk Takımı
  [​IMG]

  Fyona Koltuk Takımı
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  Alvin Koltuk Takımı
  [​IMG]

  Rio Koltuk Takımı
  [​IMG]

  Eva Koltuk Takımı
  [​IMG]

  İdea Koltuk Takımı
  [​IMG]

  Podium Koltuk Takımı
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş