2014 İpek Köşe Takımları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 İpek Köşe Takımları

  Son yıllarda yıllar önce trend olan köşe takımları tekrar mobilya modelleri arasına girerek evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin gözdesi haline geldi. Özellikle küçük bir oturma odasına sahip olan kişilerin rağbet ettiği köşe takımları ipek mobilyanın şık ve modern tasarımları ile bizlerle buluşuyor. Köşe takımı modellerini tercih etmeden ve hatta satın almadan önce odanızın ebatlarını mutlaka ölçerek tercihinizi ona göre yapmanızda fayda olacağını hatırlatıyoruz. Eğer sonradan kötü bir süpriz yaşamak istemiyorsanız mutlaka odanıza ölçüm olarak uyumlu olup olmayacağını düşünerek doğru bir şekilde ölçüm yapmalısınız.

  İpek mobilyanın köşe takımları senenin moda renk ve desenlerine hakim olarak mağazaların da sizleri daha yakından görmeniz ve satın almanız için bekliyor. Mobilya markaları arasın da kendini kaliteli ve şık tasarımlarının yanısıra cazip fiyatları ile kanıtlamış olan ipek mobilyanın köşe takımları tercihinize göre size birçok seçenekler halinde sunuluyor. Minderli köşe takımları. uzanma koltuklu köşe takımlarının yanısıra oda ölçülerine göre küçük ve büyük köşe takımlarını ipek mobilyanın köşe takımı modelleri arasın da bulabilirsiniz.

  Köşe takımı tercihiniz de ister uzanma koltuklu isterseniz kendinden açılır yataklı modelleri ile daha cazip seçenekler sunan ipek mobilyanın 2014 köşe takımı modellerini görmeniz ve incelemeniz için galerimiz de bir araya getirdik. Mobilya modeli konusunda karar vermeden önce bu modelleri de görmenizi tavsiye ederek sizleri galerimize davet ediyoruz.

  İpek Mobilyadan Modern Köşe Takımları

  Deren Köse Takımı
  [​IMG]

  Flower Köşe Takımı
  [​IMG]

  Grande Köşe Takımı
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  Retro Köse Takımı
  [​IMG]

  Yankı Köse Takımı
  [​IMG]

  Riga Köşe Takımı
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş