2014 Çilek Çocuk Odası Takımları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 Çilek Çocuk Odası Takımları

  Yepyeni Çilek Modelleri, bu sezonki Çilek çocuk odası takımları, bu sezonun en çok satan takımları, bu yazın trend modelleri, çok beğenilen mobilya takımları, en çok beğenilen Çilek çocuk odaları...

  Çocuk ve genç odası takımlarının lider tasarımcılarından olan çilek mobilya, 2014 yılında da çocuklar ve gençler kadar hanımların da tercihi oluyor. 2014 yılı için tasarladığı çocuk ve genç odası takımları ile hem modernliğe, hem konfora hem de kaliteye verdiği önemi bir kez daha ortaya koyan çilek mobilya, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden renkli tasarımları ile göz dolduruyor. Özellikle erkek çocuklarının çilek çocuk odası arabalı modellerine olan merakı, beraberinde daha renkli ve kullanışlı tasarımların doğmasına da olanak sağladı.

  Bununla birlikte kız çocukları için tasarlanan modellerde ise daha canlı renkler ve sade tasarım göze çarpıyor. Hem erkek hem kız çocukların daha rahat bir oyun ve yaşam alanına sahip olması için tasarlanan modeller, ebeveynler tarafından beğeni topluyor. Biz de bu birbirinden renkli ve modern tasarımlar arasından sizler için bir derleme yaptık. İşte 2014 çilek çocuk odası modelleri:

  Split Blue Çocuk Odası
  [​IMG]

  Cupcake Çocuk Odası
  [​IMG]

  Black Pirate Çocuk Odası
  [​IMG]

  Speedy Çocuk Odası
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  Princess Çocuk Odası
  [​IMG]

  Racer Çocuk Odası
  [​IMG]

  Dalmaçyalı Çocuk Odası
  [​IMG]

  Ocean Çocuk Odası
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş