2014 Çilek Bebek Odası Takımları

Konusu 'Mobilya' forumundadır ve Pelin tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2014 Çilek Bebek Odası Takımları

  Yepyeni Çilek Modelleri, bu sezonki Çilek bebek odası takımları, bu sezonun en çok satan takımları, bu yazın trend modelleri, çok beğenilen mobilya takımları, en çok beğenilen Çilek bebek odaları...

  Çocuk ve genç odası takımlarının yanı sıra bebek odası takımlarıyla da hanımların beğenisini kazanan çilek mobilya, 2014 çilek bebek odası takımları ile bu sezonda da ebeveynlerin beğenisini kazanmayı başarıyor. Çilek beşik modelleri ve bebek yatak modelleri başta olmak üzere bebek odası takımları üzerinde tasarladığı kombin modelleriyle de hanımların beğenisini kazanan çilek mobilya, çocuk ve genç odası takımlarında olduğu gibi 2014 çilek bebek odası takımlarında da yine tasarım kadar konfor ve sağlığa da önem vermiş görünüyor.

  Özellikle hassas uykuya sahip bebekler için geliştirilen ortopedik yataklar ile bebeğinizin sağlıklı ve huzurlu bir uyku uyumasına olanak sağlayan 2014 çilek bebek odası takımları, aradığınız modern tasarımlara sahip modelleri ile dikkat çekiyor. Biz de bu birbirinden renkli ve konforlu modeller arasından bir seçki yaptık. İşte 2014 çilek bebek odası takımları:

  Baby Cotton Bebek Odası
  [​IMG]

  Baby Dream Bebek Odası
  [​IMG]
   


 2. Pelin Super Moderator

  Baby Flower Bebek Odası
  [​IMG]

  Baby Safari Bebek Odası
  [​IMG]

  Softy Bebek Odası
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş