2013 Zabıt Katibi Alımı Ne Zaman

Konusu 'İş Hayatı' forumundadır ve OrKuN tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  2013 Zabıt Katibi Alımı Ne Zaman Olacak
  Zabıt Katibi alımı 2013 Tarihi Nedir, 2013 Zabıt Katibi Alımı Ne Zaman Yapılacak

  Danıştay Başkanlığından yapılan duyuruda sözleşmeli personel pozisyonuna 36 Zabıt Katibi alımı yapılacağı belirtildi. Zabıt Katibi alımı için başvurular 4 Şubatta başlayıp, 12 Şubat 2013′te sona erecek.

  Zabıt Katibi Başvuru Formu için Tıklayınız

  Zabit Katipliği İçin Başvuru Tarihleri

  a) Başvuru 04/02/2013 Pazartesi günü saat 09:00 da başlayacak olup, 15/02/2013 Cuma günü saat 17:30 da sona erecektir.

  b) Adaylar, Danıştay Başkanlığı’nın internet sitesinden temin edilecek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak yukarıda sayılan belgelerle birlikte; şahsen başvurabileceği gibi, yukarıda belirtilen belgeleri APS, iadeli taahhütlü mektupla ya da kargo ile Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No:149 (Eskişehir Yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine ulaştırmak suretiyle de başvuru yapabileceklerdir. Posta veya kargo ile yapılacak başvuruların, başvurunun son günü mesai bitimine kadar Başkanlığımıza ulaşması gerekmekte olup, bu tarihten sonra Başkanlığımıza ulaşacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

  c) Başvuru sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından kurumumuz tarafından teyit edilecektir.
   


Sayfayı Paylaş