2013 Ford Transit Yeni Kasa

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 17 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  2013 Ford Transit Fiyatları Yeni Kasa Resimleri
  2013 Yeni Kasa Ford Transit Fiyatları Özellikleri Resimleri

  Ford Transit Yeni Kasa 2013
  2013 Ford Transit E-serisi wagon ve van yerine Ford tarafından yapılır. 2013 Ford Transit gelen yeni bir şey araba son Eco-Boost teknolojisi ile yaratmış olmasıdır. 2013 Ford Transit kamyonet sizin yetenek ve aynı zamanda yakıt ekonomisi ve potansiyel olarak daha düşük işletme maliyetine sahiptir kapasitesi sunuyor. Bu Eco-Boost motor teknolojisi kaynaklanır.Motoru kendisi sadece piyasadaki diğer kamyonetler gibi aynı hissi ve etki vermek için F-150 için yarım tonluk kamyonet segmentinde devrim yarattı.

  2013 Ford Transit Performansı
  2013 Ford Transit 3.5 litre bunun van için mükemmel bir seçim olur direkt enjeksiyonlu turbo V6 tarafından desteklenmektedir.Araştırmaya göre, bu araba mevcut E-serisi modeli en az% 25 daha iyi yakıt ekonomisi sunuyor. Güvenli daha fazla yakıt tasarlandığı için, 2013 Ford Transit Avrupa'da en çok satan kamyonet olur.

  Bunun yanı sıra, bu araba verimli dizel motorlar ve yük olan, yolcu, şasi kabin konfigürasyonlarda çeşitli global müşterilere sunulmaktadır. Bu arabada motor 365 hp ve tork 420 lb ft için otomatik altı ileri eşlenir. Eğer 2013 Ford Transit dış görürseniz bu araba Ford diğer ürün için çok fazla farklı değil Ford'un kinetik tasarım öğelerini taşıyan eğer, görebilirsiniz.

  Yeni 2013 Ford Transit Özel vücudunda yaklaşık% 40 araç hem daha hafif ve daha güçlü geliştirmeye yardımcı yüksek mukavemetli çelikler, inşa edilmiştir. Bu nedenle, Ford yeni van işleme geliştirmek ve iç gürültüyü minimize edecek olan eskisinden daha zor olduğunu söylüyor. Bu otomobilin toplam uzunluğu 195.7 inç veya 210,2 inç ile, iki farklı dingil mesafesi göreceksiniz.

  Onlar çünkü araç güvenli yakıt tüketimi tasarruf mümkün olacak çünkü Eco-Boost teknolojisi ile, 2013 Ford Transit, tüm dünyada favori van biri haline gelir. Hala ekonomik yakıt ile çok amaçlı kullanılabilecek bir araç arıyorsanız Yani, 2013 Ford Transit seçilebilir.

  Arkadan çekişli bir ağır hizmet tipi model yeni Ford Transit, Amerikan versiyonu 2012 yılı sonuna kadar önce başlatılan olacak birçok basın açıklamasında, Ford devletlerin daha önce ilan edildiği gibi.Ford Transit bu sürümü dünyada pazarlanacak.

  [​IMG]

  [​IMG]

  2013 ford transit yeni kasa bilgileri
   


 2. Misafir Guest

  bir modelin trafiğe çikması konusunda tüketici bu kadar yordurulmaz ve fazlasıyla geç kalınmış bir tasarım ford un yapması gereken en kısa sürede modeli trafiğe çıkarmak teşekkürler.
   

Sayfayı Paylaş