2012'nin En İyi Teknoloji Bombaları

Konusu 'Teknoloji Haberleri' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 12 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. GuNaHKaR Well-Known Member


  Önümüzdeki yıl çıkması muhtemel en iyi teknoloji cihazları

  Asus Eee Pad Transformer Prime
  Nvidia Tegra 3'e taşıyacak ilk tablet olacak olan Asus Eee Pad Transformer Prime, grafik performansıyla etkileyecek. Cihazın hafifliği ve inceliği de taşınabilirliğini önemli ölçüde artıracak.

  Windows 8'li tabletler
  Windows 8'li tabletler konusunda henüz bilmediğimiz birçok şey olsa da Tegra 3 gibi ARM işlemcilerini destekleyen bu tabletler, Metro arayüzüyle beraber başarıyı yakalarsa, Microsoft'u mobil devlerinin yanında önemli bir yere getirebilir.

  Apple'ın 2012'de çıkaracağı tablet
  Dedikodular, Apple'ın daha iyi bir Retina Display'e sahip iPad 3 üzerinde çalıştığı yönünde.

  Daha ince bir iPhone 5 dedikoduları da devam ediyor. Bu arada Apple'ın bir TV üzerinde çalıştığı da söylenenler arasında. AirPlay ve iCloud entegrasyonuna sahip, Siri ile uzaktan kumanda edilebilen bir televizyon, ilgi çekici olabilir.

  Android 4.0'lı tabletler
  Android 4.0, Android 3.2'deki küçük özelliklerde önemli yenilikler getiriyor diyebiliriz. Android 4.0 ile kullanım kolaylığı artıyor ve her şey daha düzenli bir hal alıyor.

  Asus Padfone
  Bir tabletin içine yerleştirebildiğiniz bir akıllı cep, yeterince çılgın bir fikir. Daha ilginci ise Padone'un Android 4.0 ile ve Nvidia Tegra 3 dört çekirdekli CPU ile gelecek olması.

  Amazon Kindle Fire
  Henüz sadece ABD'de satın alınabilen Kindle Fire, cepleri yakmayan bir çokluortam cihazı olması yönüyle heyecan verici.

  PlayStation Vita
  Sony'nin son el konsolu, tam anlamıyla bir işlem gücü canavarı olacak. Dört çekirdekli grafik işlemciye sahip cihaz, qHD ekranı, ön ve arka yüzündeki dokunmatik denetimler, ikili analog denetimleri ile her kesimden oyunseveri memnun edebilir.

  Wii U
  Wii, hareket kontrolü ile büyük bir heyecan yaratmıştı. Wii U ise güçlü bir HD konsolu olacak ve 3D, 1080p çıktı sağlayabilecek. Küçük bir tablete benzeyen denetleyicisi ile oyunlar denetlenebilecek veya bu ekran üzerinden oynanabilecek.

  Sony PlayStation 3 boyutlu ekran
  PlayStation 3D Display, 3 boyutlu özelliklerinden faydalanarak iki farklı kullanıcıya iki farklı görüntü gösterebiliyor.
   


Sayfayı Paylaş