2012 ve Sonrası Felaket mi ?

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 21 Aralık 2011 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  2012 sonrası herşey kötüyemi gidecek?
  Felaketler bizlerimi bekliyor, büyük depremlere hazırmı olmalıyız.
  2012 Sonrası,
  2012 sonrası dünya,
  2012 sonrası dünya haritası

  2012 foton kuşağı

  2012 yılına az zaman kala çizilen bir dünya haritası çarpıcı bir geleceği gözler önüne koyuyor. Ünlü Futurist Gordon Michael Schallion‘un tahminleri tutarsa dünyamız 2012 öncesi gerçekten büyük afetler gerçirecek gibi görünüyor.

  Günümüzün enbüyük kahinlerinden bili olarak bilinenGordon MichaelScallion bugünekadar yaptığı bir çok tahminde başarılı olmuştu. Kendisinin kahin olmadığını her fırsatta vurgulayan Scallion kendisini Futurist, yani gelecek tahmincisi olarak adlandırıyor. Doğanın ve insanların verdiği tepkilere göre geleceğin nasılşekilleneceğiüzerinebilimselçalışmalar yürüttüğünü belirten Gordon Michael’in 1980 li yılardan beri çalıştığı ve 2012 için öngördüğü dünya haritasına belki rastlamamış olabilirsiniz.

  [​IMG]

  İşte 2012 yılı için gelecek tahmincisininçizdiği dünya haritası ve kıt’aların şekli. Haritadan da görüldüğü gibi beyaz çizgiler kıt’aların bugünkü sınırlarını gösterirken zamanla sular altında kalacak ve2012yılındakıt’alarsadecegörülen renkli kısımlardan ibaret kalacak.Scallion’un haritasına göre Avrupa neredeyse tamamen yokolurken Ülkemizin ise Anadolu toprakları sağlam görünüyor. ABD trajik bir son yaşamış haritada. Arap yarımadası ve israil de aynı şekilde. Tabi bu harita gelecek tahmincisinin adı üzerinde bir tahminidir. Ancak avrupanın büyük bölümünün ve Amerika kıtasının bazı bölümlerinin sularagömülmeriskibirçok farklı teorinin konusunu oluşturmaktadır.

  kaynak: fotonkusagi.net
   


Sayfayı Paylaş