2012 ve Mehdi

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 10 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  2012 ve mehdi, hz mehdi 2012
  Hz.Mehdi ve 21.12.2012, 2012 ye kadar Hz Mehdi gelecek mi yoksa 2012 ayrı bir muamma mı

  Büyük kıyamet alameti olan Mehdi Muhammedin 1986 yılında doğması, geleceğin tarihi dönemine ait 218 yıllık sürecin başlaması

  Dünyamız 9.şubat.1986 yılında ,Beklenen İslami Kurtarıcı, Mehdi Muhammedin doğması ile 218 yıllık Geleceğin Tarihi dönemi başladı.Bu durum bizim ispatlanmış tahminimizdir.Yani ispatlandığı için bir bakıma İslami kaynakların doğrulaması ile kesinlik kazanmış olmaktadır.Mahşerin Habercilerinden birisi olan Halley Kuyruklu Yıldızı,9.Şubat 1986 tarihinde Dünyamıza uğradığında ,manevi bakımdan üç şeye müjde işareti vermiştir.

  1. Beklenen Mehdi Muhammed dünyaya bebek olarak gelmiştir.Şu anda 20 yaşındadır.Kimliği gizlidir.Yeride gizlidir.30 yaşına geldiğinde 9 kasım2015 tarihinde ortaya çıkacaktır.

  2. Halley Kuyruklu yıldızın gelmesi Kıyamete kadar sürecek olan, 218 yıllık Geleceğin Tarihi sürecini başlatmıştır.Bu süreç aynı zamanda 10 Büyük Kıyamet Alametinin tamamının görülüp yaşanacağı süreç olmaktadır.

  3. Halley Kuyruklu Yıldızı ,aynı zamanda Gayb Aleminin bilinmez gizli sırlarının ,SIR DEŞİFRE KİTAPLARI olan,(Ruh -Madde Yayınları,Bilgi Kitabı,Ra Bilgileri, Kuranın gizli şifreleri,Mahşerin Habercileri ve Kuranın 7777 Mucizesi, 19 Mucizesi gibi kitaplar vasıtası ile ortaya çıkacağını, Yani İncil Tevrat ve Kuran gibi kutsal Din Kitaplarının önceden haber verdiği, gizli sırların açılıp saçılacağını müjdelemiştir. Hepside gerçekleşti. Herkes tamamen duymasada bir kısım insanlar bundan haberdardır.

  Kuyruklu Yıldız Halley aynı zamanda Yeniden Doğuş yani Reenkarnasyon gerçeğine ait,gizli Dini sırların ve Uzaylı Melek ve Şeytanlara,Uzaylı Cinlere ait gizli sırlarında deşifre edilip ,herkese açıklanacağını müjdelemiştir.Bu konuda ,özel Araştırması olanlar, birbirlerinden habersiz, bağımsız çalıştıkları için bir fikir uzlaşması resmen yapılamamıştır. Basın-Medyada bu Araştırmacı İnsanların Araştırma sonuçlarına kasıtlı olarak duyarsız davranmaktadır, ilgisiz kalmaktadır. Basın-Medya halkın uyanmasını istemeyenlere hizmet etmektedir. Nice dandik haberler, Tv.de, Gazetelerde boy boy hergün yer alır. Ama Tanrısal Gaybi sırların deşifre konusu, ilahi boyutta olmalarından dolayı yer almaz bir türlü. Aslında bunu yapanların Tanrıya karşı,Tanrının Gizli sırlarının ortaya çıkması hususuna karşı, samimiyetsiz ve saygısız olduğunuda göstermektedir. Manevi yönden Toplumun bilinçlenmesini engelledikleri için, Tanrıya karşı vebalden kurtulamazlar. Yarın çok geç olduğunda İnsanlığın topluca Tanrıya yönelmeleri ve dua etmeleri onları kurtarmıyacaktır. Bu kısır döngü zaten aynı biçimde binlerce yıldır devam etmektedir. Ölüm anında tövbe ve pişmanlık içine girilen ve yaşanan tehlikeyi, sıkıntıları ortadan kaldırmaz ve herkes hak ettiği belayı ve cezayı bulur. Aslında bu duyarsızlığın temelinde Siyasal Dincilerin, kendi dinleri adına, laikliği, Demokrasi, Cumhuriyet ve Özgürlüğü, insan Haklarını engellemelerinden dolayı olmaktadır. Bu yüzden herkes, Din kavramlarını açıkça sırları ile beraber tartışmaktan kaçınmaktadırlar. Yeniliğe ve gereken Reformlara karşı çıkmalarından ve açıkça Laikliği çiğnemelerinden ve Gericiliğe pirim vermelerinden dolayı olmaktadır. Yani suç Hiç bir Dinde değildir, fakat Dini kendi arzularına göre yönlendiren Siyasal Dincilerindir. İşte bu yüzden Küçük Kıyamet olan yeni Nuh Tufanı ve Büyük Deprem ve Tsunamiler kapımıza dayandı.
  Alıntı

  2012 Ve Mehdi Hakkında
   


Sayfayı Paylaş