2012 Mercedes S Class Özellikleri

Konusu 'Mercedes' forumundadır ve OrKuN tarafından 22 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  2012 Mercedes S Class Özellikleri nelerdir
  2012 model mercedes s class özellikleri

  S-Class Performans - 8.3 (Çok İyi)
  Eğer konfor ve soğukkanlılığını nihai denge arıyorsanız, değerlendirenler S-Class yenmek için zor olduğunu söylüyorlar. Tüketici Rehberi yazıyor, "boyutu ve ağırlık göz önüne alındığında, S-Class şaşırtıcı tümsekli dönüşlerde soğukkanlılığını korumak için esrarengiz bir yeteneği olan, dengeli ve sportif" dedi.

  S-Class Dış - 8.3 (Çok İyi)
  Rakip süper lüks otomobiller yeni sac olmasına rağmen, otomotiv basınının hala 2012 Mercedes-Benz S-Class 'dış seviyor. Yeni Araç Test Drive "mevcut sürümü 2007 yılında girmiştir, ama yine zarif ve çağdaş görünüyor beri Şekli ve gövde panelleri değişmedi" diyor.

  S-Class İç - 9.2 (Mükemmel)
  Elektronik özellikleri ustalaşmak zaman gerektirmesine rağmen, değerlendirenler 2012 Mercedes-Benz S-Class çarpıcı bir iç mekanlar olduğunu kabul ediyorsunuz. "Detay mükemmel işçilik ve dikkat ile, kabin birinci sınıf malzeme ve titiz yapısıyla," Edmunds yazıyor. "Eğer daha zengin bir şeyler istiyorsanız, bir Bentley ya da bir Rolls-Royce kadar adım gerekecek."

  S-Class Güvenlik - NA
  Federal hükümet, ne de Sigorta Enstitüsü Ne Otoyol Güvenliği için kaza 2012 Mercedes-Benz S-Class test etmiştir. Ancak, S-Serisi standart ve opsiyonel emniyet özellikleri etkileyici bir listesi ile birlikte geliyor.

  S-Class Güvenilirlik - 8.0 (Çok İyi)
  Gösterilen 2012 Mercedes-Benz S-Class güvenilirlik puanı JD Power and Associates tarafından sağlanan Öngörülen Güvenilirlik puanı. Bu skor JD Power'ın otomotiv çalışmaların tarihsel ilk kalite ve güvenilirlik verilerinin son üç yıldır trend dayanmaktadır, özellikle araç Güvenilirlik Çalışması (VDS) ve İlk Kalite Çalışması (IQS). A four-year/50,000-km temel garanti 2012 Mercedes-Benz S-Serisi ile birlikte geliyor.

  2012 Mercedes S Class resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş