2012 Ford Fiesta Özellikleri

Konusu 'Ford' forumundadır ve OrKuN tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Ford Fiesta Özellikleri 2012
  2012 Ford Fiesta Özellikleri nelerdir

  2012 Ford Fiesta, onun eğlenceli bir sürüş kişiliği, güzel kesilmiş kabin ile kutlamak sıkı kalitesi ve beklenmeyen özellikler oluşturmak için ekonomi araba modelleri arasında sokuyor.

  Artıları: Sportif sürüş dinamikleri; rafine henüz canlı motoru, yüksek yakıt ekonomisi; konuksever kabin; kullanılabilir lüks özellikler.

  Eksileri: Sınırlı kargo ve arka koltuk alanı; otomatik şanzıman en garip davranış.

  Duratorq TDCi Dizel Motor
  1.4 ve 1.6 litrelik Duratorq dizel motorları, daha duyarlı, daha tasarruflu ve daha düşük emisyon üretecek şekilde yeniden tasarladık. 1.6 litrelik motorda bulunan Kaplamalı Dizel Partikül Filtresi (C-DPF) sayesinde, egzoz partikülleri motor çalışırken yakılıyor veya filtrede temizleniyor.​

  Duratec Benzinli Motor
  Tercihiniz benzinli motordan yanaysa, ekonomik 1.25 litrelik Duratec'le başlayıp 120 PS gibi muazzam sonuçlar veren serinin en güçlüsü Ti-VCT'ye kadar varan hafif alaşımlı, 16-valflı güç aktarma mekanizmalarından oluşan bir seriyi sunuyoruz. Belli motorlarda düz ve otomatik vites seçenekleri de bulunuyor.

  Fiesta ile karşılaştırma için düşünülmesi gereken diğer araçlar
  Kia Rio ve Hyundai Accent: Ford Fiesta zorlu iki yeni hesaplı küçük otomobiller vardır. Daha önce otomotiv basınının da kötü performans, ucuz iç ve birkaç standart güvenlik özellikleri için bu modeller kınadı. 2012 için, bu modellerin her ikisi de yeniden tasarlanmış ve otomotiv basınının da 138-beygir motor ve çekici dış eleştirdiği edilir. Bu modellerin en temel Fiesta yakıt ekonomisi derecelendirme ve 29/40 mpg şehir / otoban olsun, hem Dahası.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  2012 ford fiesta st, 2012 ford fiesta turbo, 2012 ford fiesta hatchback, 2012 ford fiesta svt
   


Sayfayı Paylaş