2012 Evlilik Fuarı

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 5 Ocak 2012 başlatılmıştır.

 1. BaRıŞ Well-Known Member


  Evlilik Dünyası
  2012 Evlilik Fuarı 2012, 2012 evlilik fuarı ne zaman, 2012 evlilik fuarı hakkında bilgi,

  Evlilik Hazırlılıkları Fuarı,
  03-05 Şubat 2012
  Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu,

  Evlilik Dünyası Fuarı 3-5 Şubat 2012’de 10. Yaşını Kutluyor!
  Bugüne kadar 300 binden fazla çiftin evlilik hazırlığına rehberlik eden Evlilik Dünyası Fuarı 10. yılında da evlenecek çiftlere yol göstermeye devam edecek.

  Evlilik Dünyası 2012, 3-5 Şubat tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Her yıl ortalama 50 bin ziyaretçi ağırlayan fuarda 200’e yakın firma ürünlerini sergiliyor. Evlenecek çiftlerin hayatlarını kolaylaştıran fuar, büyük bir gelinlik defilesiyle kapılarını açacak.

  Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı Evlilik Dünyası 2012’nin bu yılki konsepti “Doğa Gelinleri”. Ünlü manken Ana Carolina’nın modellik yaptığı çekimleri, Antalya - Çıralı’da Koray Kasap gerçekleştirdi. Patika Fuarcılık Genel Müdürü Didem Cılga, “Yaşam kaynağımız doğa, doğurganlığın en güçlü sembollerinden biridir. Gelecek nesilleri dünyaya getiren kadınlar da doğa ananın gelinleri gibiler. Bu nedenle kadın ve doğa temasını örtüştürdük. Ayrıca yaşadığımız yüzyılda doğayı ve kaynaklarını hoyratça kullandığımız da günümüzün en yadsınamaz gerçeği. Hepimiz bir bütünün parçasıyız; insan da doğanın bir parçası. Bugünün gelinleri yarının anneleri olacaklar. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız. İşte buna dikkat çekmek için bu yılki konseptimizi “Doğa Gelinleri” olarak belirledik” dedi.

  Sektördeki tüm yenilikleri bünyesinde toplayan fuar; gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekanından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcilerin katılımıyla bu yıl da evlenecek çiftlerin vazgeçilmez adresi olacak. Böylece evlilik hazırlığı yapan çiftler A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını farklı adresler dolaşmadan tek bir noktadan temin etme ve güvenli alışveriş yapma şansına sahip olacaklar.

  Şov dünyasının renkli isimlerinin de ziyaretçilerle buluştuğu fuar; astrolojiden müzik dinletisine, hediye çekilişlerinden sahne şovlarına kadar pek çok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

  Evlilik Dünyası Fuarı hakkında detaylı bilgi ve online davetiye için www.evlilikfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  [​IMG]
  [​IMG]
   


Sayfayı Paylaş