2012 En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve OrKuN tarafından 24 Kasım 2011 başlatılmıştır.

 1. OrKuN Well-Known Member


  Yeni Yıl Hediyeleri önerileriniz
  Yılbaşı yaklaşıyor hede alacaklar şimdiden pazar araştırması yapıyordur. Kimileride eskiden hediyemi vardı diyebilir :) onlara sözümüz yok zaten biz almayı düsünenler icin önerimizi sunuyoruz. Panasonic GY10CM erkek çoklu bakım seti tepeden tırnağa bakımlı olmak isteyenler için iyi bir hediye olarak öne çıkarken, çantaya sığabilen HW13 kompakt saç şekillendiricisi de her zaman her yerde bakımlı olmak isteyen kadınları mutlu edecek bir hediye olarak dikkat çekiyor.

  Sakal, saç, vücut ve yüz tüyleri için köpüklü (ıslak)/kuru bakım sağlayan Panasonic 7'si bir arada çoklu bakım seti bıyık, vücut ve saç trimi için sunduğu 3-15 mm aralığında 4 özel tarak ve kulak, burun kılları ve kaş bakımı için pille çalışan hassas kesim makinesi ile büyük kolaylıksağlıyor. 50 dakika kablosuz kullanım özelliği ve duşta kullanıma imkan vermesiyle de pratik bir ürün olarak öne çıkıyor.

  Geliştirilmiş dizaynıyla düz ve kıvırcık saç seçeneği sunan Panasonic HW13, kompakt boyutları sayesinde çantada kolaylıkla taşınabilmesinin yanı sıra özel kapama kabı sayesinde de kullanımdan hemen sonra çantaya konabiliyor. Çabuk ısınan Panasonic HW13'ün seramik kaplı plakaları saça zarar vermiyor, aksine parlaklık kazandırıyor.

  [​IMG]

  Türkiye genelindeki tüm elektronik mağazalardabulabileceğiniz Panasonic GY10CM çoklu bakım kiti KDV dahil 139 TL ve Panasonic HW13 kompakt saç şekillendiricisi de 99 TL olarak satışa sunuluyor.
   


 2. OrKuN Well-Known Member

  LG Electronics yılbaşı için yepyeni bir hediye alternatifi sunuyor. İkinci nesil çift çekirdekli işlemciye sahip akıllı telefon LG Optimus 3D, teknoloji severlerin yeni yılda gözdesi olacak. LG Optimus 3D, çift çekirdeği sayesinde aynı anda birden fazla işlemi yürütürken, yüksek performansını sürdürüyor. Çift çekirdek, çift kanal ve çift bellek özelliklerine sahip Tri-Dual konfigürasyonu ile rakiplerine fark atan LG Optimus 3D, akıllı telefonlarda yenilik yaratıyor.

  3 boyutun işlevselliğini günlük hayatın her anına taşıyan LG Optimus 3D ile özel gözlüklere gerek duyulmadan fotoğraf ve video kaydedilip anında üç boyutlu olarak izlenebiliyor. Üstelik çekilen fotoğraf ve görüntüler video dengeleme teknolojisi ve kayıt esnasındaki sarsıntıları otomatik olarak düzelten gerçek zamanlı yanlış hiza düzeltme algoritması sayesinde iyi bir kaliteye sahip oluyor. LG Optimus 3D'nin sunduğu özel yazılım ise 2 boyutlu fotoğraf ve video içeriklerinin 3 boyutluya gerçek zamanlı dönüştürülebilmesine olanak tanıyor.

  Çift kanallı LG Optimus 3D ile daha fazla performans

  LG Optimus 3D'de bulunan çift kanallı konfigürasyonla veri aktarımları, çift çekirdek ve çift bellek arasında eşzamanlı olarak gerçekleşiyor; bu da fark edilir ölçüde daha hızlı performans sağlıyor. LG Optimus 3D sayesinde aynı anda birden fazla iş yapma, web'de gezinme, oyun oynama ve multimedya keyfini her zamankinden fark edilir ölçüde daha akıcı, daha hızlı ve daha uzun süreli kılıyor.

  [​IMG]
   
 3. eeevrem Guest

  yılbaşı için aarkadaşıma ne alsam bi yardım edin nolurr??? cinsiyet erkek.
   
 4. ot-gu Genel Sorumlu

  Yukardaki hediyeler erkek içinde bayan içinde yalnız biraz pahalı. Kaç yaşlarında biraz bilgi verseydin, en ucuz ve herkese gider hediye bi çeyrek bilet ;) hiçbirşey bulamazsan bunu alırsın.

  Diğer seçenekler olarakta; kaşkol, eldiven, telefonuna güzel bir kılıf, yeni bir cüzdan erkekler için bütçeyisarsmayacak güzel hediyeler arasında aklında bulunsun.
   

Sayfayı Paylaş