2011 Sevgililer Günü Mesajları

Konusu 'Özel Günler' forumundadır ve yagmur tarafından 13 Aralık 2010 başlatılmıştır.

 1. yagmur Well-Known Member


  2011 Sevgililer Günü Mesajları
  Seni tahmin edeceğin kadar değil tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

  ♥ Gözlerin gözlerimde ellerin ellerimde aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

  ♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

  ♥ Kuyruklu yıldızlar vardır dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm o da sensin birtanem.

  ♥ Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

  ♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

  ♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum dağları denizleri aştı seni buldu yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

  ♥ Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

  ♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

  ♥ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

  ♥ Seni denizdeki kumlar gökteki yıldızlar ormandaki ağaçlar dünyadaki insanlar okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

  ♥ Bulutlara yükledim hasretimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

  ♥ Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına. Öpsem doyasıya koklasam seni en büyük hediye odur bana.

  ♥ Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığımsana! Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem seni çok seviyorum.

  ♥ Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü uzat yanağını . Muuckk!!!

  ♥ Günesin dogdugu da bir gercek battigi da… Kalbimin attigi da bir gercekgünün bittigi de… Ne cikar tüm gercekleri saysak tek tek. SENI SEVIYORUM ISTE O EN BUYUK GERCEK…

  ♥ Operim dudaklarindan gül kokulu yanaklarindan. Her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

  ♥ Güller anlatsin sana olan sevgimi güller anlatsin yalnizligimi caresizligimi. Yavas yavas eriyen yüregimi güller anlatsin. BEN ANLATAMADIM.

  ♥ Sen benim hayatimda oldugun sürece ne sen kimseye rakip ne kimse sana rakiptir. DAHA NICE SEVGILILER GUNUNDE BERABER OLMAYI DILIYORUM.

  ♥ Ayrilik kücük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güclendirir .Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güclendirdigi gibi… Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da güclenecek sevgilim. NICE SEVGILILER GUNLERINDE BIRLIKTE OLMAK DILEGIYLE…

  ♥ Bulutlara yükledim hasretimirüzgarlarla yolladim sevgimiyagmurlar yagdirdim gözyaslarimla Kücük melekler gönderdim seni öpmeye! SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

  ♥ Bir kus olup gitsemassam su enginlerivarsam senin yanina.Öpsem doyasiyakoklasam senien büyük hediye odur bana.

  ♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir.simdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim.Seni hasretimi tüketircesine kucakliyorum.

  ♥ Sana dogru bir kelebek ucurdumdaglari denizleri asti seni bulduyanagina ufacik bir öpücük kondurduHissettin mi?SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

  ♥ Dogan her günün sabahinda icimde gözlerini görebilmek aski olmasainan hic birseye degmezdi yasamak.SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN!

  ♥ Sen çöllerde serap gibisin engin denizlerde yakamoz gibisin ışığım sensin güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

  ♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar cok sevecegim ki Bir daha cennetine geri dönmek istemiyeceksin… SEVGiLiLER GÜNÜN KUTLU OLSUN!

  ♥ Sevgililer gününde belki yaninda degilim ama DUNDE BUGUNDE YARINDA yüregin kadar YANINDAYIM. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy ben hep ordayim!

  ♥ Maviler giyer bulut olurum yesiller giyer bahar olurum Bakarsin birgün beyazlar giyer senin olurum. SEVGiLiLER GÜNÜN KUTLU OLSUN.

  ♥ Sevgililer öpüsürken neden gözlerini kapatir bilir misin?Cünkü gözleriyle degil de KALPLERIYLE görmek isterler. Yani hissetmek isterler. BEN DE SENI RUHUMUN DERINLIKLERINDE HISSEDIYORUM SEVGILIM CUNKU SENI COK SEVIYORUM. SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!

  ♥ SEVGİLİM Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri uçurumdan attım sessizliği haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi… Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedim ki Sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin? Sevgililer günün kutlu olsun.(turkeyarena.net)

  ♥ SEVGİLİM Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan seveni yanıltmayan sevince yanılmayan varlığına doyulmayan yokluğuna dayanılmayan Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Hasretinle dağları deleceğim
  SEVGİLİM Bu aşkla kendime geleceğim
  SEVGİLİM Bir ömrüm daha olsa inan
  SEVGİLİM Yine bir tek seni seveceğim

  Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Adını kalbime aşkla süsledim
  SEVGİLİM Yıllar yılı bir tek seni düşledim
  SEVGİLİM Bilmem ki nasıl bir günah işledim
  SEVGİLİM Selamın geliyor sen gelmiyorsun…

  Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ Yedi ayrı iklimden
  Yedi çeşit arı getirseler
  Yedi çeşit arı
  Yedi ayrı çiçeği dolaşsa
  Yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

  Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için? Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Mürekkepten denizler kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın ben seni sevmedim sana taptım! Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum işte bu en büyük gerçek… Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun! Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Eğer gökyüzü bir parça kağıt deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki… Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına. Öpsem doyasıya koklasam seni… Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara… Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip anlamaya hiç çalışmamak gerekir. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Hani gözler vardır sözleri anlatır hani sözler vardır gözleri anlatır bir de aşk vardır seni anlatır… Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Yüreğimdeki tek arzu hayalimdeki tek tutku beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yalnızlığımı çaresizliğimi Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım. Sevgililer günün kutlu olsun.(turkeyarena.net)

  ♥ SEVGİLİM Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Mutlu olmayı biliyorsan sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan ömrünü vereceksin. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Aşk dudaklarda kahkaha değil gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgili bulmaktır… Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir. Sevgililer günün kutlu olsun.

  ♥ SEVGİLİM Yarı dalgalı olmamalı deniz Ya tam durulmalı ya da tam kudurmalı. Yarı ümit vermemeli sevgiliye Ya tam sevmeli ya da çekip gitmeli. Sevgililer günün kutlu olsun.
   


 2. Emel Well-Known Member

  teşekkürler çok sağol
   
 3. KaraMelek Well-Known Member

  çok güzel mesajlar teşekkürler
   
 4. elif Moderator

  canım çok teşekkürler
   

Sayfayı Paylaş