2010 VW Cady Life/Kombi/Maxi Kombi/Maxi Van

Konusu 'Volkswagen' forumundadır ve oguzturk tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG] [​IMG]

  Gideceğiniz her yere daha çok şey götürebilirsiniz. Caddy Life’la konforlu bir yolculuk sizi bekliyor. Üstelik dev bir bagaj da ailenizin ihtiyaçlarına hizmet ediyor.Hayran bakışlara alışın. Birlikte çalışmaktan, sevdiklerinizle yeni keşifler yapmaktan mutluluk duyacağınız yeni yol ortağınız.

  Caddy Life Hayat onunla daha da güzel.

  • Gövde rengi tampon, kapı kolları ve yan aynalar
   Gövde rengi tampon ve aynalarıyla asaletini hemen gösteriyor. Boyası standart olarak metalik renklerde.
  • Özel dizayn koltuk kumaş döşemeleri
   Kumaş döşemeyle kaplanmış tavanıyla konforlu bir atmosfer yaratıldı. Koltuklarında “Özel dizayn koltuk kumaş döşemesi” modern kumaş deseni tercih edildi.
  • Kapaklı orta konsol
   Direksiyon başındaysanız, sürücü ve yolcu koltuğu arasındaki kolçak büyük konfor sağlıyor. Arka koltukta oturuyorsanız yeni arka üfleçlerle size özel iklimlendirme gerçekleştiriyorsunuz.
  • Renkli üfleç çerçeveleri
   Ön panelde üfleç çerçeveleri renkli olarak tasarlandı.
  • Özel iç kaplama
   Yüksek kalite arka yolcu bölümü ve bagaj kaplaması kaliteli malzemeler kullanılarak, enjeksiyon sistemiyle üretildi. Tavan ise bütünüyle kaplandı. Aynı şekilde,zeminde de halı yer kaplaması kullanıldı.
  • Alaşımlı jantlar
   Alaşımlı jantları klasını ortaya koyuyor. Hayal ettiğiniz ayrıcalığın ta kendisi...
  • Yan hava yastıkları
  • Yan hava yastıklarıyla güvenlik önlemleri daha da artırıldı!
  • Ön sis farları.
  • Orta konsol arkasında bardaklık, 12 v soket ve üfleçler.
  • Krom kaplama iç kapı kolları.
  • Ön panelde kapaklı saklama gözü.
  [​IMG]
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

  [​IMG]
  Caddy Kombi, 4+1 kişilik oturma kapasitesi ve yüksek konfor özellikleriyle binek araçların rahatlığını aratmıyor. Sınıfının en geniş ölçülerine sahip (700 mm) sağ kayar kapısıyla Caddy Kombi, araca inip binmenizi kolaylaştırıyor. Yolcu taşımayı bu kadar kolay hale getirmesinin yanında, çok fonksiyonlu bagaj bölmesiyle gerektiğinde yük de taşıyabiliyor.Tekli ve ikili olarak iki parçadan oluşan arka üçlü koltuğu dilerseniz ayrı ayrı, dilerseniz tamamen katlayarak daha fazla yükleme alanı elde edebiliyorsunuz.
  Caddy Kombi’nin standart güvenlik paketinde tüm koltuklarda emniyet kemeri, sürücü ve yolcu hava yastığı, ABS, ASR ve EBC gibi üst düzey güvenlik özellikleri bulunuyor.
  Klimatik Klima
  Aracınızın içini olmasını istediğiniz sıcaklığa ayarlamanız yeterli. Klimatik klima sistemi ayarlanan sıcaklığa göre araç içi sıcaklığını otomatik olarak kontrol altında tutar.
  Yol bilgisayarı
  Yolculuğunuza ait detay bilgiler yol bilgisayarınızda: Kaç kilometre yol aldığınız, ne kadar zamandır yolda olduğunuz, ortalama hızınız, aracınızın anlık yada yolculuk süresindeki ortalama yakıt tüketimi, deponuzda kalan yakıtınızla mevcut hızda ne kadar yol alabileceğiniz... Ayrıca yol bilgisayarınız, belirlediğiniz hıza ulaştığınızda hem ekran üzerinden, hemde sesli olarak uyarı verme özelliğine sahip.
  Akıllı arka cam silecekleri
  Volkswagen Caddy'nizin ön cam silecekleri çalışırken geri vitese aldığınıza, arka cam sileceği otomatik olarak çalışır.
  Fonksiyonel ve güvenli arka koltuklar
  Katlanıp öne yatırılarak sabitlenebilen arka üçlü koltuk sayesinde daha da geniş yükleme hacmi sağlanabiliyor: Arka üçlü koltuk tekli ve ikili olarak iki parçadan oluşuyor. Dilerseniz bu parçaları ayrı ayrı katlayıp öne yatırarak, 2 yada 3 yolcuyla da ekstra yükleme hacmi yaratabiliyorsunuz. Koltukların yükün üzerine devrilmesini engelleyen sabitleme çubuklarının yanı sıra, yük bölümündeki 4 adet yük kancası güvenliğinize katkıda bulunuyor.
  Eşya gözleri ve cepleri
  Caddy Kombi'de sürücü koltuğu atında çekmeceli bölme ve orta panelde 4 adet bardaj tutucu yer alıyor. Arka yolcu bölümünde tabandaki 2 adet eşya gözünden de yararlanabilirsiniz.
  Rahat görüş
  Yukarı doğru açılan tek parça bagaj kapağı ve daha alçak orta yolcu koltuk başlığı sayesinde arka görüşünüz son derece rahat...
  Tek ve çift kayar kapı seçeneği
  İhtiyacınıza göre, tek yada çift kayar kapılı modelimizi seçebilirsiniz. Çift kayar kapılı modellerde, yakıt deposu açıkken bile sol kayar kapının rahatlıkla açılmasını sağlayan özel bir mekanizma bulunmaktadır. Arka sırada oturan yolcuların gerektiğinde sol taraftanda inebilmesini sağlayabilmek için tek kayar kapılı Caddy Kombi'nin sürcü koltuğu yatabilme özelliğine sahiptir.
  Caddy Kombi TDI® özel donanımı
  • Sürücü ve yolcu güneşliklerinde makyaj aynaları
  • Halı taban kaplaması
  • Sadece Caddy Kombi TDI® modelinde yük bölümünde pandizot

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. oguzturk Administrator Staff Member

  [​IMG]
  Caddy Maxi Kombi
  Ailenize, işinize daha fazla yer artık Caddy Maxi Kombi'de. Caddy Maxi Kombi,Caddy Kombi'den 47 cm daha uzun ve bagaj hacmi yaklaşık 0.7 m³ daha fazla... Arka yolcu bölümünde 5 cm arttırılan diz mesafesi sayesinde artık yolcularınız daha da rahat.
  Klimatik Klima Aracınızın içini olmasını istediğiniz sıcaklığa ayarlamanız yeterli. Klimatik klima sistemi ayarlanan sıcaklığa göre araç içi sıcaklığını otomatik olarak kontrol altında tutar.
  Yol bilgisayarı Yolculuğunuza ait detay bilgiler yol bilgisayarınızda: Kaç kilometre yol aldığınız, ne kadar zamandır yolda olduğunuz, ortalama hızınız, aracınızın anlık ya da yolculuk süresindeki ortalama yakıt tüketimi, deponuzda kalan yakıtınızla mevcut hızda ne kadar yol alabileceğiniz... Ayrıca yol bilgisayarınız, belirlediğiniz hıza ulaştığınızda hem ekran üzerinden, hem de sesli olarak uyarı verme özelliğine sahip.
  Akıllı arka cam silecekleri Volkswagen Caddy'nizin ön cam silecekleri çalışırken geri vitese aldığınıza, arka cam sileceği otomatik olarak çalışır.
  Fonksiyonel ve güvenli arka koltuklar Katlanıp öne yatırılarak sabitlenebilen arka üçlü koltuk sayesinde daha da geniş yükleme hacmi sağlanabiliyor: Arka üçlü koltuk tekli ve ikili olarak iki parçadan oluşuyor. Dilerseniz bu parçaları ayrı ayrı katlayıp öne yatırarak, 2 yada 3 yolcuyla da ekstra yükleme hacmi yaratabiliyorsunuz. Koltukların yükün üzerine devrilmesini engelleyen sabitleme çubuklarının yanı sıra, yük bölümündeki 4 adet yük kancası güvenliğinize katkıda bulunuyor.
  Eşya gözleri ve cepleri Caddy Kombi'de sürücü koltuğu atında çekmeceli bölme ve orta panelde 4 adet bardak tutucu yer alıyor. Arka yolcu bölümünde tabandaki 2 adet eşya gözünden de yararlanabilirsiniz.
  Rahat görüş Yukarı doğru açılan tek parça bagaj kapağı ve daha alçak orta yolcu koltuk başlığı sayesinde arka görüşünüz son derece rahat...
  Tek ve çift kayar kapı seçeneği İhtiyacınıza göre, tek ya da çift kayar kapılı modelimizi seçebilirsiniz. Çift kayar kapılı modellerde, yakıt deposu açıkken bile sol kayar kapının rahatlıkla açılmasını sağlayan özel bir mekanizma bulunmaktadır. Arka sırada oturan yolcuların gerektiğinde sol taraftanda inebilmesini sağlayabilmek için tek kayar kapılı Caddy Kombi'nin sürcü koltuğu öne katlanabilme özelliğine sahiptir.
  Caddy Maxi Kombi TDI® özel donanımı
  • Sürücü ve yolcu güneşliklerinde makyaj aynaları
  • Halı taban kaplaması
  • Sadece Caddy Kombi TDI® modelinde yük bölümünde pandizot

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. oguzturk Administrator Staff Member

  [​IMG]
  Caddy Maxi Van : "Ticaret şimdi rahata kavuşuyor!"
  Ferah iç tasarımı, yükleme-boşaltma rahatlığıyla Caddy Maxi Van ile çalışmaktan zevk alacaksınız. Güçlü ve pratik... Sağladığı kullanım rahatlığıyla her işin altından kolayca kalkıyor.
  • Asimetrik arka kapılar
   Caddy Maxi Van'ın asimetrik arka kapıları ve sağ kayar kapısı yükleme - boşaltma işlemini kolaylıkla yapabilmeniz için tasarlandı. Asimetrik kapılar 90°-180° açılabilme özelliğiyle çok fonksiyonel. Arka kapıların asimetrik olması dikiz aynasında arka görüşünüzü rahatlatıyor. Ayrıca dar alanda park ettiğinizde, sadece küçük kapıyı kullanarak yükleme-boşaltma yapabiliyorsunuz.
  • Sınıfının en yüksek yükleme hacmi: 4.2 m³
   Yükleme hacmi çok büyük. Artık çok daha fazla yük taşımak için daha az sefer yapacaksınız. Volkswagen Caddy Maxi Van'ın 4.2m³'lük büyük yükleme hacmi, 888kg'lık taşıma kapasitesiyle çalışmak her anlamda kazançlı.
   Sadece yükleme hacminin büyüklüğü değil, yükleme alanının daha da geniş olması işinizi kolaylaştırıyor. Caddy Maxi Van'ın 236 cm'lik yükleme uzunluğu çok fazla yükü taşıyabilmenizi sağlar.
  • Yükünüz için de güvenlik
   Plastik ayırma duvarı ve yükünüzü sabitlemek için kullanacağınız 8 adet yük kancası hem yükünüzün hem de sizin güvenliğinizi sağlıyor: Plastik ayırma duvarı, frenleme sırasında yüklerin öne doğru gelmesini engelleyerek sizin ve yolcularınızın güvenliğine katkıda bulunuyor. Yüksek kalitedeki yük kancaları yükünüzü güvenli bir şekilde taşımanızı sağlıyor.
  [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş