2010 Saç ve Makyaj Trendleri

Konusu 'Saç Bakımı' forumundadır ve Pelin tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. Pelin Super Moderator


  2010 Saç ve Makyaj Trendleri

  [​IMG]

  2010 yılında moda nasıl olacak makyaj saç kıyafet nasıl olmalı

  Doğal olana geri dönüş 2010 yılında da devam ediyor…
  2010′in saç ve makyaj trendleri, bakımlı görünmeyi ve kendine özen göstermeyi seven kadınlar için yepyeni alternatifler sunuyor.

  Birkaç sezon boyunca süren dağınık, kıvırcık ve dalgalı saçların hükümdarlığı son buldu. Bu sonbahar olduğu gibi bu kış da yumuşak dalgalar çok moda. Özellikle de, kıpkırmızı dudaklar, iri dalgalı saçlarla beraber kullanıldığında 40’lı yılların femme fatale kadınlarını hatırlatan bir görünüm ortaya çıkıyor. Son derece bakımlı ve hacimli görünen bu model kadına gösterişli ve baştan çıkarıcı bir hava veriyor. Bu saç modelini, hem gün içinde, hem da akşam şık bir davete giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz.turkeyarena.com

  Bu görünüm, kadına hem derli toplu hem de son derece rahat ve asil bir hava veriyor. Ayrıca düzgün ya da dağınık topuz yapılmış saçlar, sezonun keskin hatlı kıyafetlerine çok yakışıyor.

  Ortadan ayrılmış, dümdüz saçlar yine çok moda. Saçlarınıza dümdüz fön çektirin, kısaysa da mutlaka postiş ekletin. Hacimsiz durmasını önlemek için de saçınızın alt kısımlarını maşayla düzeltin.

  Dramatik ve belirgin çizgilerle ön plana çıkan gözler, kadınlara hem cesur hem de flörtöz bir hava veriyor. Kedi gözlere sahip olmak için, siyah likit eye-liner ile kirpiklere yakın çizgiler çekin ve çizgiyi dışa doğru uzatın.

  Soluk cilt, pembe yanaklar ve renksiz dudaklar, daha süslü görünümlerin yanında tazeleyici bir alternatif sunuyor. Doğal bir görünüme sahip olmak için, dudaklara parlatıcı sürmeniz yeterli.

  2010′un modasını şimdiden uygulamaya başlayın pişman olmayacaksınız..
   


 2. KaraMelek Well-Known Member

  ben doğallıktan yanayım modada olsa kıpkırmızı ruj bana hep komik gelir abartılı makyaj hiç sevmem
   

Sayfayı Paylaş