2010 Renault Megane HB

Konusu 'Renault' forumundadır ve oguzturk tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]
  Yeni Renault Mégane Hatchback ile üstün yol tutuş özelliği, sürüş keyfinin hizmetindedir ve ilk virajlardan itibaren kendini hissettirir. Tepkileri net direksiyonu ile yeni nesil şasisinin sunduğu denge tüm yol koşullarında kendini belli eder. Kontrol, tamamen sizde olacak. Benzinli veya dizel motor seçeneklerinin her birinden en yüksek verimi almanız için tasarlandı.
  DEĞİŞİMİN PARÇASI OL
  Zaman ilerledikçe, hayat değişiyor, teknoloji gelişiyor... Daha da önemlisi biz değişiyoruz. Tercihlerimiz, zevklerimiz, hayata bakışımız... Hayat denen heyecan verici ve sürprizlerle dolu bu yolculukta, Yeni Mégane Hatchback’in sürücü koltuğunda olmak, geleceğe doğru, onunla yol almak isteyeceksiniz. Çünkü vaadettiği huzur, güven ve keyif, sizin bu uzun yolculukta %100 rahat etmeniz için...
  RENAULT İMZALI GÜVENLİK
  Renault, Yeni Mégane Hatchback ile güvenlik konusundaki mükemmellik yaklaşımını bir üst seviyeye taşıdı. Zorlu koşullarda otomobilin hakimiyeti, özellikle kaygan zeminlerde maksimum etkinlik için virajda savrulma kontrolü CSV ile birleştirilen yörünge kontrolü ESP ile optimum seviyeye ulaştı. Geceleri, Bi-Xenon farlar daha geniş ışık huzmesiyle yol koşullarını ve daha uzağı görmenizi sağlıyor.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. oguzturk Administrator Staff Member

Sayfayı Paylaş