2010 Renault Laguna Coupe

Konusu 'Renault' forumundadır ve oguzturk tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. oguzturk Administrator Staff Member


  [​IMG]
  Laguna Coupé’yi ilk gördüğünüzde aklınıza gelecek sözcükler bunlar. Yüksek performans ve donanım düzeyi paralelinde akıcı ve şık tasarımı ile, safkan coupé’lerin çizgisinde yer alıyor. Güçlü motor seçenekleri, ileri teknolojisi Renault know-how’unun en güzel örneği. Laguna Coupé, yeni bir sürüş keyfi vaadi.
  ÜST GAM DÜNYASI
  Laguna Coupé’nin iç mekanı, kaliteli malzemeleriyle ön plana çıkıyor. Lüks hissi mükemmel işçilik kalitesinde olduğu kadar, donanım zenginliğinde de yatıyor. Görünür dikişlerle süslenmiş deri direksiyon simidi, krom kaplı vites kolu, torpido panelini süsleyen hakiki alüminyum çıtalar ve kapı panoları bu özgün karakteri açığa çıkaran başlıca unsurlar.
  EŞSİZ KONFOR
  Maksimum konfor için yüksek performanslı klima sistemi ile, biri “sessiz” olmak üzere çok sayıda çalışma modu sunuluyor. Direksiyondan ayarlanan hız ayar ve sınırlayıcı ile uzun yolculuklarda konfor artırılıyor. “Hız Sınırlayıcı” fonksiyonu hız limitlerinize uymanızı ve bu şekilde aracınızı güvenli kullanmanızı sağlıyor. Direksiyon altındaki kumandalar elinizi direksiyondan ayırmadan başlıca fonksiyonlara parmak ucuyla kumanda etmenizi sağlıyor. Dış dikiz aynaları elektrikli olarak ayarlanıyor ve araç durduğunda otomatik olarak katlanıyorlar. Dikiz aynalarında ayrıca sinyal lambaları yer alıyor.
   


 2. oguzturk Administrator Staff Member

 3. oguzturk Administrator Staff Member

 4. OrKuN Well-Known Member

  gayet güzel, anlaşılan renault lagunayı tekrar canlandıracak eski günlerdeki gibi, bence fiattan 10 kat daha kaliteli
   

Sayfayı Paylaş